POMOC NOVE FELGE TRESU

POMOC NOVE FELGE TRESU

Član
ma nemoj se zaj*avati s tim prstenovima!! ebo te 20KM a miran! a ovako glava non stop u vreci! neigraj se s tim poslusaj me! idi pravi prstenove.. a za felge kad budes imao vremena ili para otidji da ti ih isprave..
 
Član
kaseljxxx je napisao(la):
moze li mi neko reci gdje kupiti te prstene??? neki broj moba. hvala

a ovo je stara tema:)

prstenove ti moze napraviti svaki tokar, odes lik izmjeri i dodju te nekih 30KM...;)
nemam broj al znaci bilo koji tokar to moze uradit:cool:

ja sam vec na dva seta felgi to pravio ;)
 
Početnik
ljudi znal iko gdje se mogu ispravit felge i kolika je cjena...al ze do kanton ne dalje,cuo sam ima neka firma na stupu u sarajevu al mi to daleko..
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ljudi znal iko gdje se mogu ispravit felge i kolika je cjena...al ze do kanton ne dalje,cuo sam ima neka firma na stupu u sarajevu al mi to daleko..

imas u visokom, hake/senad... oko 30km je po felgi
 
Član
Limpi je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
ljudi znal iko gdje se mogu ispravit felge i kolika je cjena...al ze do kanton ne dalje,cuo sam ima neka firma na stupu u sarajevu al mi to daleko..

imas u visokom, hake/senad... oko 30km je po felgi

ja sam svoje nosio hake-tu u visoko.. dobro je uradio!;) imam broj ako treba..
 
Član
gdje je nenad sada da dijeli warning level za podizanje stare teme,da li sam je ja prvi komentarisao jedva bi docekao da meni nabije upozorenje:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
AnDel je napisao(la):
kaseljxxx je napisao(la):
moze li mi neko reci gdje kupiti te prstene??? neki broj moba. hvala

a ovo je stara tema:)

prstenove ti moze napraviti svaki tokar, odes lik izmjeri i dodju te nekih 30KM...;)
nemam broj al znaci bilo koji tokar to moze uradit:cool:

ja sam vec na dva seta felgi to pravio ;)

a hoce li onda tresti ako napravim prstenove.. jer su i kod mene felge 4x98 a auto 4x100, a centralna rupa na felgama sira...
 
Top