Pomoć, nero i ostali burn programi.

Pomoć, nero i ostali burn programi.

Član
Ma sad sam ga rastavljao, ali nisam ti ja za te poslove pipave, časkom se to završi sa macolom.:lol: Ne znam kako se rastavlja, znam da ima neka caka. Ja sam skinuo samo donji dio, ali neće gornji dio da se skine. Ne znam kako neće ona prednja maska da se skine, a sve plastika? Polomiću nešto, bojim se. Sutra ću ja to fino kad ustanem odmoran i naspavan, bez nervoze, uz jutarnju kaficu, nema da mi se otme.:D
Ako se otme, ode on u oranje komšijino pored.:D
 
Član
Cekaj bolan,polako rano mu je da postane dzubrivo :D ,ta "caka"sto ne mozes skinuti prednju masku je u onoj maloj rupici napred,znaci trebas naci malo duzu iglu i gurnuti u tu rupicu i vrata ce se otvoriti,onda skines plastikicu s vrata,pa onda onu prednju masku,imaju one zakacke,skontat ces kad vidis,nije tesko samo lagano uz kahvicu i bez ikakve sile ;)......kad uradis sve to ima da me castis kahvom,prsti me zabolise tipkajuci ti :lol: ,sta bi bilo da ti objasnjavam kako da popravis cd ili kakav tv,a da ne kazem nedaj Boze lcd ili plasma tv :D :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Pretpostavljam da ti je tvornička muzika u autu. Nemoj je ni vaditi nego sebi kupi FM tranzmiter za 20 km. Snimiš muziku na usb stick i furaš. Tako je kod mene:icon_biggrin:
 
Član
Struja: ;)
Hvala na pomoći i pojašnjenju, vidjeću sutra da li ću se igrati. Imaš, brate, ne samo kafu, već i pivce.:cool:
Zela: Znaš li ti da je 20KM = 10 velikih "rogatih" u kafani?:D
Ma i ja razmišljam da kupim taj đavo, ali nikad se sjetiti.
 
Član
I ti fm transmiteri su zivo sra*e svako malo moras kupovati novi,jer im se pokidaju vodovi u onom zglobu cim ga par puta cimnes gore dole,ne isplati se za*ebavat s tim vjeruj mi :icon_mad:
 
Top