Pomoc molim, koje felne da uzmem ?

Pomoc molim, koje felne da uzmem ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RC bi sigurno puno ljepse izgledala na autu, ali 450KM, nije malo, :icon_question: dok kupis jos gume, izace te .....
Ako si vec odlucio da kupis feluge ja bih dodo jos malo para i kupio 17-ke, nemoj zurit, mozda ces za jeftinije pare nac 17-ke nego da kupis te 16-ke, pa jos gume, a sigurno je da ce 17-ke puno ljepse izgledat na autu, ja bih to uradio al svako ima svoje misljenje pa ti kako odlucis, u svakom slucaju srecno u kupovini.
 
Početnik
ViperSnake85 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
mogu ti samo rec da su bas skupe,ako je ova cijena sto si napisao...:icon_rolleyes:


zasto nisi vidio s ljuboje s foruma,mozda on ima nesto za tebe...:icon_question:

Jbg, jest vala skupo u pm, ovde kod nas deru slaba konkurencija, za te pare ja gledam cak 17 se mogu nac po oglasima... :icon_rolleyes: Jos je covjek trazio 500 KM za njih ccc :icon_eek: Jel on prodaje felne ili, gdje mogu nac to sto on nudi ? Hvala


da,prodaje felge i s momkom se mozes dogovorit i oko dostave i svega imas u oglasima par njegovih oglasa,javi mu se i vidi sta ima...po meni je to nekako bas skupo,felge jesu kao nove ali ni kod ljuboje nisu felge lose,ja sam sebi kupovao kod njeg za Fiat Bravo i lik je 100% korektan...;)
 
bravof je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
mogu ti samo rec da su bas skupe,ako je ova cijena sto si napisao...:icon_rolleyes:


zasto nisi vidio s ljuboje s foruma,mozda on ima nesto za tebe...:icon_question:

Jbg, jest vala skupo u pm, ovde kod nas deru slaba konkurencija, za te pare ja gledam cak 17 se mogu nac po oglasima... :icon_rolleyes: Jos je covjek trazio 500 KM za njih ccc :icon_eek: Jel on prodaje felne ili, gdje mogu nac to sto on nudi ? Hvala


da,prodaje felge i s momkom se mozes dogovorit i oko dostave i svega imas u oglasima par njegovih oglasa,javi mu se i vidi sta ima...po meni je to nekako bas skupo,felge jesu kao nove ali ni kod ljuboje nisu felge lose,ja sam sebi kupovao kod njeg za Fiat Bravo i lik je 100% korektan...;)

OK druze, necu se onda jos zalijetat, sto kazete skupe su, vecina je za ove rc, ali necu jos kupovat onda vidjecu i s tim likom a ima jos do sezone pa hajd nace se nesto valjda, hvala momci na pomoci ;) Pozz
 
BHT Ovisnik
neznam,viđao sam ih na vise golfova,sad mi vise izgledaju kao standardne,neznam sta da ti kazem
 
rc felge su puno ljepše, a za te pare možeš komotno 17-ke uzeti,
biće puno ljepše, nego da staviš 16-ke, kod mene na četvorci su 16-ke
i stvarno djeluju premale, vidi sa ljubojem ima on dosta felgica povoljno :cool:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
rc felge su puno ljepše, a za te pare možeš komotno 17-ke uzeti,
biće puno ljepše, nego da staviš 16-ke, kod mene na četvorci su 16-ke
i stvarno djeluju premale, vidi sa ljubojem ima on dosta felgica povoljno :cool:


Bas sam ga kontaktirao, nema trenutno nista od 16 :icon_sad: A ja se dvoumio dugo dal 16 ili 17 pa prelomio na 16 ali opet neznam, bile bi dosta ljepse 17 ali me muci to sto kontam da ce bit ruzno ako ga ne budem spustio malo sa sedamneskama, a ne spusta mi se samo dodatni mi trosak, neznam s kojim omjerom guma najbolje uzet 17ku da manje bude lufta izmedju gume i obruca karoserije ... ? ;)
 
Početnik
17" drug neces se pokajat,kad tad ces ih kupit,onda bolje odma,nece bit previse velik luft izmedju gume i blatobrana,a svakako ces ga imat i na 16"

opet kako ti hoces;)
 
Član
Imam ti ja ove 2 vw kao petokrake pa ako kupis te dogovoricemo se valjda nesto ap da imas i rezervnu koju :)
 
Član
Po meni su oba para fujjjj opasno ima boljih felgi 100000000 puta ako nema trenutno bice polako skupi lovu i pazari nesto bolesno a ne ovo!
 
bravof je napisao(la):
17" drug neces se pokajat,kad tad ces ih kupit,onda bolje odma,nece bit previse velik luft izmedju gume i blatobrana,a svakako ces ga imat i na 16"

opet kako ti hoces;)

Hvala drug, malo si me sad ohrabrio da uzmem 17ke, probacu naci nesto s gumama al moram vidit nesto s sto manje niskoprofilnijom gumom da bi imo manji luft, ako ko ima nesto tako povoljno neka javi :cool: Nista onda dizem ja ruke od ove obje felne :icon_smile:
 
Početnik
ma uzmes gume s profilom 50, nisu ni visoke ni niske,jer ne valja ako ima i puno gume,ne dolaze felge do izrazaja ,profil 50 je tu na granici,a postoji i mogucnost da ti veci profil kaca za rub blatobrana,;)
 
Ej drustvo evo danas sam kupio fele, nijedne od ovih hehe, slucajno nadjo oglas na market.ba, otiso u Odzak pogledo, i kupio :lol: U pitanju su 17" sa gumama solidnim mogu ic jedno sezonu do dvije sigurno, 225/45R17. Sta kazete jesam li pogrijesio ili ne? Elem 600 KM sve ukupno, msm da je ok premda su 17ke u pitanju s gumama, i sto je bitno sve gume su iste tj isti proizvodjac ... :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top