Pomoc molim, koje felne da uzmem ?

Pomoc molim, koje felne da uzmem ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drustvo, molim vas za pomoc koje felne da kupim, za golfa 4, nasao sam dvije vrste felgi obe 16 ", pa se dvoumim koje da uzmem trebo bi sutra da uzmem, sta mislite koje bi bolje izgledale, ove rc design ili ove vw petokrake??? :icon_rolleyes: Ove petokrake su s extra gumama 205/55R16 ljetnim - 550 KM a ove bez guma rc design su nesto nepovoljnije, bez guma 450 KM ili cak vise. Jedna ova petokraka je malo zagrebana a ostale su extra, sta mislite ?
 
BHT Ovisnik
ove rc izgledaju malo vce,al ako su obe 16 uzmi ove vw oriđiđi:icon_smile:
 
Član
RC su sigurno moćnije,iako se nebih kladio da bi bolje pasale na golfa od tih jeftinijih s gumama.Slatke muke te muče;)S obzirom na veliku razliku u novcu,uzeo bih te jeftnije
 
Momci hvala za pomoc, i ja mislim ovako su mi ljepse ove rc ali su skupe u pm, jos trebam i posebno gume uzet, ali ove su mi petokrake nekako zatvorenije a nevalja bas ni kad je felna puno zatvorena, ali je povoljna i dobre gume i jos me muci ona ogrebotina na onoj petokraki... :icon_rolleyes:
 
allroad je napisao(la):
ove RC su ljepse samo nacjes VW znak i ubacis mjesto onog RC :D

Imam vec znak na ovim originalnim 15 alu felnama koje su na golfu trenutno, ako odgovara samo... :icon_biggrin: Nadam se da nebi lose stajale na njemu posto su ravne ove rc... ;)
 
Član
Uzmi ove RC unikatnije izgleda ;)

Orginalnih VW i onako ima previse :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
rc definitivno ljepse,i puno bolje bi stajale,ove vw originalne ima na puno auta,ne moras ti biti kao svi ostali;)
 
BHT Ovisnik
ja sam u nas vise na golfovima 4 viđao ove RC bas zato rekoh one origigi vw,njih na borama najvise viđam
 
CoL3-99 je napisao(la):
ja sam u nas vise na golfovima 4 viđao ove RC bas zato rekoh one origigi vw,njih na borama najvise viđam

Aha, a de mi raci druze ako si vidjao ovakve vec kao ove rc , ja nisam pa neznam, kako izgledaju tj kako stoje na autu ? A jeste to tacno sto kazete, vise ima ovih bar po meni vw-ovih, mozda ipak rc sto kazete unikatnije je, hm valja zavuc ruku dublje u dzep :lol: :123:
 
Početnik
mogu ti samo rec da su bas skupe,ako je ova cijena sto si napisao...:icon_rolleyes:


zasto nisi vidio s ljuboje s foruma,mozda on ima nesto za tebe...:icon_question:
 
bravof je napisao(la):
mogu ti samo rec da su bas skupe,ako je ova cijena sto si napisao...:icon_rolleyes:


zasto nisi vidio s ljuboje s foruma,mozda on ima nesto za tebe...:icon_question:

Jbg, jest vala skupo u pm, ovde kod nas deru slaba konkurencija, za te pare ja gledam cak 17 se mogu nac po oglasima... :icon_rolleyes: Jos je covjek trazio 500 KM za njih ccc :icon_eek: Jel on prodaje felne ili, gdje mogu nac to sto on nudi ? Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top