Pomoc mis u autu, HITNO!!

Pomoc mis u autu, HITNO!!

Član
macku... bilo u ze nedavno, covjek dovukao pacova u autu, u centru, prolaznici vidjeli nesto mu gmize unutra... na kraju macku ubacili i cap, nema ga vise... i onda dubinsko auta...
 

MTR

Član
jarane ceraj to napolje kod mene je krepo na mikrofilteru eno i danas smrdi u autu a metno sam 1001 jelkicu , ne znam vise sta da radim
 
Član
U jbt nisam znao da se može imati takav problem, gadno u pm, sad ću da se tripujem dok budem vozio šuška li nešto :)
 
Član
Zatvori se u auto,ukljuci ventilaciju na max. i ono kruzenje zraka upali.Zapali džoint i puši.Bit će ti svejedno za miša a mozda cak i prijatelji postanete.Ako se miš navuče na travu,a ti vise nebudes pusio u autu on ce traziti auto gdje se pusi trava.Nadam se da sam pomogao.
 
Član
:lol:, uhvatio ga na ljepilo, ali usao ponovo i opet sve pojeo :icon_confused:
Moze ovdje lock, sve je receno :cool:
 
Član
Ma kuda mu samo unidje u mene ima ono elektronsko za rastjeravanje spojeno na akumulator.;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Ma kuda mu samo unidje u mene ima ono elektronsko za rastjeravanje spojeno na akumulator.;)

eeeeeeeeee taj je tvoj sigurno zavrsio elektrotehnicku smjer zajebavanje instalacija i svega moguceg vezano za auto elektriku....
 
Član
Ebem ti misa.Meni je uradio sljedece u yetiju.
Izgrizao kablove od stopsvijetala,parking senzora,izgrizao gumu kod papucica neku,izgrizao mi neke ugovore srecom nevazne.Ja sam uradio sljedece.Navece karton.Lijepilo po podovima,sjedistima,u gepek.Ja ujutro otvori.Kad on.Na kraju sam ga stukao macolom jos jednom hahaha.A na ljepilo stavi cokolade,pastrme.I nemoj dorinu.Nevalja brate.Uzmi milku.Cujem da vole onu s keksom :D.
 
Top