Pomoc mis u autu, HITNO!!

Pomoc mis u autu, HITNO!!

Član
Ljudi zamolio me drug da pitam kako je najlakse istjerati misa iz auta (Pezo 206), vec je nacinio stete.
Unaprijed hvala
 
Legend
auu pm .... znam kad je moj golf kupljen,stojao je pokriven u garazi,a ispod njega,po motoru ,..... u unutrasnjosti puno nekog kamenja (izgledom kao kamenčić),....miris se ovako uopste se ne osjeti,ali misevima smeta i odgoni ih .... pogledaj u poljoprivrednim prodavnicama za tako nesto inace eto belaj za belajom
 
uhhh davno sam imao isti problem, jednom usao u auto upalim auto, cd player kad woofer nesvira, reko nije zar crklo nesto, kad ono mis pojero remote i cinceve mame mu se naj..bem :icon_twisted:

joj ja sam stavljao otrova u onim kesicama i uvijek mali smrad pojede i dalje hoda po autu, dok jednom nije nestao, negdje je krepao i poceo smrditi a nisam ga mogao nac, sreca pa vise nisam vozao to auto, smrad se cuo i godinu kasnije.. tako da otrov i nije preporuka neka..:icon_rolleyes:
 
misolovku dobru postavi i to je to, da ga uhvati, ili onog ljepila namazati, kakve socne hrane stavi u sredinu na kakav karton i to je to, nacice ga zaljepljenog ujutro 100%
 
Administrator
zen3dom je napisao(la):
misolovku dobru postavi i to je to, da ga uhvati, ili onog ljepila namazati, kakve socne hrane stavi u sredinu na kakav karton i to je to, nacice ga zaljepljenog ujutro 100%

najbolje sto jest jest... nek stavi ljepila na karton ili staklo i u sredinu sira i mis ce ga docekati ujutro ;)
 
Član
evo zen3dom ti rece, stavi nazad ispod sjedista lijepak i komad neke hrane ..
a usput malo pogledaj imal ga gdje, u prostoru za rezervnu gumu, ispod sjedista i slicno
 
uzmi kakav stari lonac i ubaci krpe i zapali nek se zadimi ima da izleti ko metak, jest da ces morat zracit auto par dana :lol:
 
Član
Druze imas u svakoj poljoprivrednoj apoteci kupiti GEL u kesicama dodje okruglo je...
oko 6KM je kutija mozes pobit kvart miseva..

to nek ubaci u auto na 2-3 mjesta i nek svaku noc stavi u neku malu posudicu i vode....i cim to pojede nema ga vise provjereno
 
Član
ma nemoj da ti crkne i ostane u autu pa i taj smrad da rjesavas.
imas u obiju vjerovanto elektrionske uredjaje protiv glodavaca,to je najbolje
ja imam ono nesto za nekog glodavca sto voli da jede instalacije,spojeno non stop na akumulator.
 
Top