Pomoc, koji je ovo woofer?

Pomoc, koji je ovo woofer?

Član
evo slike, trazim evo vec par minuta i ne mogu da nadjem nista o ovom wooferu pa da vidim jel neko imo nekad neki slican il isti da me uputi u pravom smjeru:

2e1hdtt.jpg


15yzz43.jpg


k96k9y.jpg


vw4yr.jpg


ako treba jos koji info ili slika, tu sam ;)
 
Član
Zanimljivo izgleda :icon_eek::cool: jesi probo kako svira ?

Pitaj SoundLunatica mogo bi on znati, ako je neka poznatija marka znat ce, a moguce da je i neka kopija ovih jacih marki, menbranu ovakvu sam vidjo na lanzar wooferima i jedna serija spl dynamics al kosaru ovakvu ne :icon_rolleyes: ima jedna serija DD-a nesto slicno ovom moguce da su njih kopirali ...bio je na pik-u skoro neki woofer slican ovom ne znam koja je bila marka al nije bila poznata ni jedna nesto je no name isto :icon_rolleyes:
 
meni ovo lici na prepravljeni bm nuke, jedan dio je isti kao na njemu, ali je magnet drugaciji....

evo pa uporedi, meni je najslicniji njemu,,,,

dsc00211lx9.jpg


dsc00212fi9.jpg


BM1.jpg
 
Član
definitivno ima slicnosti sa ovim bm-om al nije to taj ... nevjerovatno da nigdje ne mogu nac ni ovaj logo a da ne pricamo o samom woofer-u :D

evo uspio sam nac jedan na piku sa istim logom al i dalje nikakvih detaljnijih informacija da bi uspio utvrdit o kojem se kod mene radi :icon_rolleyes:

10dxe2x.jpg
 
ovaj bm je stradao u hr, e gdje je dalje zavrsio, da li se neko poigrao hommade fazonom pa da si to dobio, ne znam, da je iskoristio dustcup od proaudio,,,,
 
Član
BM je opet kopija lanzara a ci ja je ovo kopija ko ce ga znat

Evo lanzar ima na piku jedan http://www.pik.ba/artikal/4284541/subwoofer-2200w/
 
Super Moderator
Kad ste vec stavili ovaj lanzar da pitam, valja li to vrijedi li ovih para? Posto ne znam kakav je kvalitet te marke itd a zanima me
 

IGY

Član
dobar je to sub, samo konkretno ovaj sa pika nisam siguran da li valja, gledajuci kutiju kako je nespretno napravljena
 
Super Moderator
pa dobro al jel vrijedi ovih para? mozes dva pioneera kupiti za ovaj jedan, je li tolika razlika i u kvaliteti?
 
Top