POMOC!!! kazna

POMOC!!! kazna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
Semaitalian je napisao(la):
neznam ja im nebi nikad stao :icon_rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol:
Bravo majstore! Moj co'ek! Samo preko ivicnjaka i gas!
:lol::lol::lol::lol::lol:

tako sam i ja,8.mart bio, i on izleti na cestu, jedva ga obidje i po gasu...kad nakon sat vremena neko zvoni na vrata:D kad ono mr. Policeman, dos'o na vrata ko cigan...
haman neko rek'o ko sam, gdje zivim, a inace me ne zna...kaze zapisao sam ti tablicu pa te nasao...ajd reko da cujem...kaze on 186 i ne znam dalje..nije reko 186, neg 136, et sto bi me po tablici nasao:lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Semaitalian je napisao(la):
neznam ja im nebi nikad stao :icon_rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol:
Bravo majstore! Moj co'ek! Samo preko ivicnjaka i gas!
:lol::lol::lol::lol::lol:

tako sam i ja,8.mart bio, i on izleti na cestu, jedva ga obidje i po gasu...kad nakon sat vremena neko zvoni na vrata:D kad ono mr. Policeman, dos'o na vrata ko cigan...
haman neko rek'o ko sam, gdje zivim, a inace me ne zna...kaze zapisao sam ti tablicu pa te nasao...ajd reko da cujem...kaze on 186 i ne znam dalje..nije reko 186, neg 136, et sto bi me po tablici nasao:lol:

A ja vozio sluzbenog skutera!:lol: Znas koliko me zaboli k* ako gazdi stigne kazna?! Ionako je djubre, ko ga j*e, dao sam otkaz, a sad kad pocnu da mu stizu kazne, j*e mi se savrseno! Kad je on govno, ja sam 10 puta vece! Sta sam mu samo od Golfa ll radio i od onog sirotog Twinga, a A3 najnoviju sam ipak cuvao. To je autic njegove drage, a i steta, nov je!
 
nikakve ti zalbe ne piju vode, policajac moze kako hoce znam iz iskustva.... ako nise vec nekog zvao mozda ti dodje kazna a mozda ne dodje u taj blok zapisu koga su kontrolisali i mnogi koji su u patroli bez auta ne nese prekrasjne naloge nego kad dodje u stanicu da preda smjenu prepisuje te kezne na prekrsajne naloge i salje... e sad posto je to bilo jutros a prve smjena se predaju u mupu u 4 sata... ako nisi nikoga zvao do 4... i ako ti je mislio pisati vec je napisao... nemoj se sekirat... a vec si to rjesio nisam sve procitao al eto.... :icon_smile:... a sto se tice vozacke za 49ccm naravno da moras imati polozeno ako si mladji od 18 u mupu polazes poznavanje saobracajnih znakova i propise... a ako vec imas polozeno B kategoriju mozes voziti skuter jer on spada u tu kategoriju... pogledaj fino u vozackoj ti je oznaceno....
 
Član
Ma sad ti je tako, svaki policajac ti fino zapiše podatke u bločić i napiše koji je prekršaj i to lagano popuni u stanici... Ako si bio fin prema njemu može se desiti da ti mlo progleda kroz prste pa ti pošalje samo jedni kaznu....

A 99% je da će ti kazna doć kroz 5 dana... Tako je i meni isto...
 
Član
ocekuj kuci kovertu...

a trebo si odma ponuditi para...

zavrsaji to sto prije moze...odnosno ako mozes....

almyr je napisao(la):
al koliko znam imas pravo zalbe jer ti nije dao blok koji je po propisima,,,mogo ti je i na toalet papir napisat onda ...

ev hvala na pomoci veza upalila nema kazne rijeseno...........j*em ti vaku srecu....al dosla bi mi kuci kazna da nije rijeseno....



neznam samo kakvo pravo zalbe????

pa dobices ti formular u plavoj sa upatnicom...

i dole imas potpises da ides na sud...

al neces proc na sudu 100% znaci placas i sudske troskove...

ako mozes zavrsi to prije nego se unese u racunar i pocne obrada
 
Početnik
...i ja sam jednom sličnom prilikom bio isključen, jer nisam prijavio vozačku dozvolu na opštini u kojoj sada boravim, ali su mi kasnije rekli da je uredu i da slobodno nastavim da vozim. posle 3 nedelje došao mi je poziv za opštinski sud i kazna od 180KM + troškovi:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ma znam nije se sa njima zezat oni su uvijek u pravu,al sreca povuko sam 2-3 dobre veze iz mupa i sredjeno je ovo...na svu srecu...
ma sto se tice tih nudjenja para, ja mu kazem daj nemoj me pisat dogovorit cemo se nekako ta ljudi smo...
kaze on meni kako cemo se dogovorit, pa reko ,popite ljudi kafu i sve ok...
kad ce on meni vako:" Cuj za kafe,jesi lud ,bog te j***"
pravi se postenjacina meni....i to u smjeni bili 1 musliman,1 hrvat, i mene po obicaju ovaj musliman peglo...
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
nikakve ti zalbe ne piju vode, policajac moze kako hoce znam iz iskustva.... ako nise vec nekog zvao mozda ti dodje kazna a mozda ne dodje u taj blok zapisu koga su kontrolisali i mnogi koji su u patroli bez auta ne nese prekrasjne naloge nego kad dodje u stanicu da preda smjenu prepisuje te kezne na prekrsajne naloge i salje... e sad posto je to bilo jutros a prve smjena se predaju u mupu u 4 sata... ako nisi nikoga zvao do 4... i ako ti je mislio pisati vec je napisao... nemoj se sekirat... a vec si to rjesio nisam sve procitao al eto.... :icon_smile:... a sto se tice vozacke za 49ccm naravno da moras imati polozeno ako si mladji od 18 u mupu polazes poznavanje saobracajnih znakova i propise... a ako vec imas polozeno B kategoriju mozes voziti skuter jer on spada u tu kategoriju... pogledaj fino u vozackoj ti je oznaceno....

ne tacno! i ja sam mislio da je tako, dok mi policajac nije objasnio..dakle, kad polozis B kategoriju imas i pod kategoriju B1 u koju se ubrajaju tricikl i cetverocikl...dakle za skuter moras sada ici na dodatna predavanja i neke testove za skuter poloziti, da bi dobio iskaznicu s kojom mozes voziti taj skuter do 50ccm... ;)
 
Član
Ja debilizma i tog novog zakona, cuj i za skuter sad ako hocu nekad od brata da uzmem i provozam se, necu moci jer nemam to novo polozeno. Samo nacini novi da nam pare uzmu, umjesto da kazne budu rigoroznije za one koji ne nose kacigu, nemaju polozeno itd. a vozaju se svaki dan, i njihovim roditeljima isto tako treba pisati kaznu sto ih pustaju tako., vezano za ovo, u Tuzli svi znaju Prsana, zaustavit ce svakoga, i brata je zaustavio na dan kad je polozio testove, naravno nije imao odmah potvrdu, ali je imao kacigu i saobracajnu, pisao mu je u blok, ali nista nije doslo, to samo za evidencije i da ga prepadne, a drugu mu je u 2 sata napisao dvije kazne po 100 maraka jer ovaj nema vozacke :D
 
Član
ja vozam 50ccm polozio prije nepunih 6 god i nikad mi niti jedan policajac nije rekao da moram opet nesto polagati it bilo sta drugo...

a polago sam za C....

a to si ti mislio za ove sada sto polazu za B1:icon_smile:

tako da nemam pojma odakle izlijecu ti novokomponovani zakoni:icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
I ja sam cuo da treba sada nesto polagat za skuter posebno ako imas samo B kategoriju polozeno, srecom pa sam polozio i A kategoriju uz B hehe, pa me nemaju za sta peglat!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top