Pomagajte, sta da sipam

Pomagajte, sta da sipam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi koje sami imaju razlicito misljenje... pocev od:
- Hitno mijenjaj filter i nadalje sipaj Eco dizel
- Nema veze, samo nastavi
- Nemam pojma
- Gjde ces bolan blato da sipas...

HDI (zeleno i) 1,4 motor.

Ujednom se svi slazu, a to je da sipam gorivo na OMV pumpama. Sto i radim

Nasuo sam pun rezervoar obicnog dizela na OMV pumpi... vec je pola rezervoara a ja zaista ne znam sta da sipam... POMAGAJTE.

PS
Ako mi pukne film ima da sipam 98, ko ga xebe :)
 
Član
kad ti pukne film naspi makar bezolovni 98,brini se malo za okoliš

sipaj ono sto ti pise u upustvu auta
 
Član
ja tebe ne kontam sta dramis, sipaj dizel i zdravo. OMV nije los, Hifa Petrol je isto OK, kao i slovenacki PETROL, a bogami kad zagusti kad ti je sve ostalo daleko moze i energopetrol... bez razloga dramis. dizel je dizel, jes da negdje ima i malo vode, al sve je to sastavni dio BiH...
 
Član
ma OMV je meni losh... ja jadnom nasuo... dizla... dosho... na destinaciju... pogleda pozadi.... crni se auto... nikad vishe na OMV nikad vishe crno auto...
 
Član
najbolje ti je euro dizel ali taj tvoj motor moze i obicni dizel bez ikakvih problema...
Istina je da su ti motori osjetljivi na nekvalitetno gorivo ali mislim da je na OMV-u dovoljno dobar i obicni dizel....

Posto trenutno ne vozim dizela ne znam koliko je cijena i razlika izmedju obicnog i euro (e sada kao ga ko zove eco ili drugacije....) pa ako nije prevelika razlika u cijeni trebalo bi da je bolji ovaj euro (skuplji :) )
 
Član
sve ti je to isto jarane.... eco dizel euro dizel... dizel... isto sranje... jarane.... vjeruj radio sam... na benzinskoj... isto tako i lozha... ti je ista ko dizel.. sam dodaju boju nekakvu... i to je razlika....

a poznato je da PUGovi imaju problema ovdje zbog nekvalitetnog goriva....
 
Znaci obicni dizel.

A recimo da sad naspem ED i nastavim ga sipati... hocel to biti problem?

Ebga, sorry sto sve pitam, ali tek odnedavno sam se "pravo" poceo zanimati za auta.
 
Član
Mijenjaj filter i sipaj Eco Diesel! Drzi se upustva ako neces da ti to zeleno "i" pocrveni, jer peugeoti su veoma osjetljivi na BiH gorivo...
 
Član
u hak magazinu su proveli neke ankete i testiranja kvalitete goriva za hr, omv je najbolje prošao u zg području, i ina u zg području je ok, nije ista kvaliteta goriva na omv pumpi u zagrebu i u nekom šta ja znam, gradiću u dalmatinskoj zagori.. Uglavnom, u Zagrebu ak odeš u omv il inu nećeš se zajebat, sad za BiH neznam..
 
Početnik
svejedno ti je gdje sipas i koji dizel, sve isto, na pun rezervoar naspi litar atf-a (ulje za servo volan)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top