Pomagajte, sta da sipam

Pomagajte, sta da sipam

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sefe imao sam taj auto 1.4 hdi guta sve zivo, cak sam jednom greskom u hrvatskoj nasuo onaj kamiondzijski dizel nema veze opet ide...

NAJBOLJI DIZEL JE NA ENERGOPETROLU EURO 5 NORMA , i to sipaj ice ti auto znatno bolje :)
 
Hvala svima na opširnim informacijama.

Odlučio sam nastaviti sipati običan diesel, ali na kvalitetnim pumpama.
 
Član
eh da ja nastavim..ovi su digli temu staru mjesec pa da ja kazem nesto..u travniku 2 nenzinske 3kilometra razdaljine..jedna je HIFA jedna je INA..bas provjeravao laganice voznje..nasuo na ini presao 75km/15KM nasuo na HIFI 90km/15KM.. hmm i od tad sipam samo na HIFI
 
Član
VELIKIHHH je bar meni 15km.. mozda sam malo i sporije vozio i drugacije s hifinom ali bgm je velika razlika kako god okrenes
 
Početnik
dok sipam na "el tarik oil" autoputem vozim 120 sa malo gasa, jel naspem na petrol-u ili bilo gdje drugo trebam ga dobro stisnuti da ide 120.. tako da meni od kaknja do sarajeva nema boljeg goriva nego el tarik oil...
 
Član
@elmir:sipao sam ja i dizel na hifi,dobri su,fino ide
a ja sipam na energopetrolu,brkic petrolu i na babic biss tours,kod ovih zadnjih je losije gorivo al su bliski rodjaci pa odem ponekad
 
Član
Nemoj obicni dizel ako boga znas... rodjak mi je isao po servisima u BG-u i u njega je hdi.. motor mu sad radi ko traktor sipo obicnu naftu..

Osim ako ti nije zao malo vise para za gorivo sipaj EURO DIZEL na OMV pumpama...posto su sve ostale pumpe sr..e!

+ Manja ti je potrosnja goriva sa eurodizelom za 1l!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top