Poliranje felgi

Poliranje felgi

Član
ne vrijedi druze... spustati se na taj nivo i sa takvim osobama ni pobiti nije nacin da rijesis. znam gdje zivi kako se zove, znam sve o njemu mogu mu kuci otici, ali draze mi je da mu vise niko ne odnese felge da radi nego da meni vrati pare. usput mogu nekog sa foruma odvratiti da se ne zezne. svaka skola se placa ;)
Ma to si 100%upravu al evo recimo meni na autu fali tapacirung koji je on skinuo iz auta prije nego sam uzeo golfa,druga stvar ulje rekao mi da je mijenjano ja provjerio ulje staro ko biblija pofatalo se po sipkici onoj i to bijelo plus ima vode u ulju.Taj tapacirung on trenutno prodaje za 100 km misli on neko budala.I sad sutio sam dok nisam vidio da je jos nekoga zeznuo kao tebe sad
 
Član
ne vrijedi druze... spustati se na taj nivo i sa takvim osobama ni pobiti nije nacin da rijesis. znam gdje zivi kako se zove, znam sve o njemu mogu mu kuci otici, ali draze mi je da mu vise niko ne odnese felge da radi nego da meni vrati pare. usput mogu nekog sa foruma odvratiti da se ne zezne. svaka skola se placa ;)
Taj tapacirung sto vidis na njegovom profilu to je iz auta koje sam ja od njega uzeo,te felge isto tako dakle svce je poskidao i stavio da proda.Tapacirung nisam u pocetkui primijetio al postavio ga je 10 15 dana nakon sto mi je rekao da nije ni on imao to u autu.O ulju da ne pricam rekao mi da je promijenjeno,a ja mislim da promijenjeno ulje ne moze biti zuto bijelo sa naslagama i vodom :S
 
Super Moderator
danas sam vidio neku dvicu crvenu sa ovim turbo felgama... jel to taj momak sto ''polira'' felge?
 
Član
ako je tako kako ti kazes, onda nije ni cudno sto je ovako felge uradio. cisti bezobrazluk.......
Ma sta ti je,mislim nisam htio da blatim nikoga al fkt nije posteno,i sinoc bas gledam sa zenom to sto je tebi uradjeno reko gledaj sto ga je neki izlevatio za 200 km nista uradio kako treba.I vidis cuda da je bas to taj isti lik.Najvise mi je krivo za ulje jbt
 
Legend
Necu da komentarisem kako su felge uradjene, nije moje da ocjenjujem kako je neko drugi radio ono sto i ja radim.. ali je onda red da ne naplatis koliko je prvobitno bio dogovor ukoliko si prekrsio rok isporuke felgi, nisi uradio da valja, to je uvijek tako bilo..

O toj neodgovornosti i bezobrazluku da ne pricam..
 
Legend
jednu smo spasili koliko - toliko .. :)
opet kazem ,necu da komentarisem tudji trud i rad, ali mi nikako ne ide u glavu kakav pileci mozak moras biti da uzmes celicnu cetku nabijes je na busilicu i krenes skidati boju sa felge koju trebas poslije polirat, pa idiot je sam sebi napravio trodupli posao, jer je onda morao krenut sa jako niskom granulacijom da priprema felgu za poliranje..

O tome da je i meni napravio trodupli posao, gdje su jos uvijek vidni risevi koristenja celicne cetke za skidanje boje itd itd da ne pricam..

Bilo kako bilo, pazite dobro kome dajete da vam brine oko ljubimaca..
1979616_10152860165930353_940065717_n.jpg
 
Top