Poliranje felgi

Poliranje felgi

Član
g0jx2afnfduyt9fdjbuw.jpg


x8o1a6akgsf8rmzen2i.jpg

7lvee0gkhj9k10o8zig.jpg


qabbtrndxuhawbjn0qi.jpg

ugvcsqo5uqwvfp57yx.jpg


55h16u5b9sn8fzgym4xr.jpg




odradio momak "poliranje" i uzeo 200KM bez stida..... Pik profil:

yfqm72c9ylsrbm65l2zu.jpg
 
Legend
cek jesi ti cistio nitrom ili opet malo smirglao
ili je ovo bas od njega "gotova felga" ?
 
Član
Stavi ti link do njegovog profila, i napiši riječima ime njegovor profila, ovako kad neko potraži u pretraživaču ne može ništa pronaći jer si samo slike stavio.
 
Član
hahah uzeo ja od njega golfa sve sto je bilo dobro na golfu poskidao,felge sto je najgore NEBO trapacirung koji ne mogu nikako pronaci.Nisi prvi koga je zaj.... xD
 
Poslednja izmena:
Super Moderator
pa jesi ga zvao sta kaze?? hajd da ga malo blatimo tamo po onom artiklu jbg!? kako ga nije stid uzet 200KM za ovo. Treba neko od nas kliknuti da kupi onaj artikal da se najavi da ce doci i onda ostaviti negativan dojam i na pitanjima mu napisat isto
 
Član
slao sam mu poruke, ne odgovara. cesto je nedostupan ili izbacuje pozive. naravno, prijavio sam pik administraciji da poduzmu nesto jer nije dao da se ostavi ni dojam. sto se tice raje sa foruma naseg, ova tema je dosta.
 
Član
vec par setova mi stize iz SA da ih radim a vidim da su radjene nedavno, nerijetko nizu ni vozene uopste, nikad nisam pitao tko su bili majstori....
 
Član
vec par setova mi stize iz SA da ih radim a vidim da su radjene nedavno, nerijetko nizu ni vozene uopste, nikad nisam pitao tko su bili majstori....
suki majstore, ja sam planirao da sam poliram felge, ali cim sam skinuo boju sa felge i poceo skidati primer, vidio sam da ne znam raditi i odmah sam trazio da mi neko drugi uradi. prvobitno je to bio keno sa foruma, medjutim rodjak se zeznuo i odnio njemu.
 
Član
Ja sam se ionako nalozio da ga prebijem radi auta.
ne vrijedi druze... spustati se na taj nivo i sa takvim osobama ni pobiti nije nacin da rijesis. znam gdje zivi kako se zove, znam sve o njemu mogu mu kuci otici, ali draze mi je da mu vise niko ne odnese felge da radi nego da meni vrati pare. usput mogu nekog sa foruma odvratiti da se ne zezne. svaka skola se placa ;)
 
Top