poliranje felgi...SKORO gotovo, UZIVAJTE :P

poliranje felgi...SKORO gotovo, UZIVAJTE :P

Član
RE: poliranje felgi..pocelo je pocelo, treba JOS SAVJETAAA!

stallion je napisao(la):
SAVJET, stavi purol na zguzvan list novina, puno veci sjaj se dobije nego na krpi - ako nisi vec!

jesi siguran? ja sam na krpu ali kao sto kazem nisam polirao 3min, trebam jos posvetit paznje a poslusat cu te kralju pa cu sutra tako pa cemo vidjeti kako ce ispasti, sve u svemu JA sam prezadovoljan jer su odma druge felge, uzivo je bolje 300x nego na slikama..
 
Član
ispoliraj dio krpom maximalno i dio novinskim papirom, pa nam stavi ovdije da vidimo razliku ... ja garantujem!!!
 
Član
ako neces srediste felge polirat jesil razmisljao o farbanju u neku boju.svaka cast,dobro se vidi razlika
 
Član
stallion je napisao(la):
ispoliraj dio krpom maximalno i dio novinskim papirom, pa nam stavi ovdije da vidimo razliku ... ja garantujem!!!

okk, uradit cu to danas u toku dana, evo tek ustao:D a i kisa napolju pada, u garazi nemogu jer je auto od starog u njoj:D vidjet cemo razliku ako je bude imalo;);)

ArminM je napisao(la):
ako neces srediste felge polirat jesil razmisljao o farbanju u neku boju.svaka cast,dobro se vidi razlika

faba se srediste felge i dole ispod falca tj ispod krakova sto nisam mogao dohvatiti da ispoliram, ali to tek na zimu, jer hocu da zavrsim poliranje pa da nabacim fele na streetrace u mostaru. da i ja jednom obidjem taj streetrace:D ..;);)
 
Član
ae samo napred,mada bih ti savetovao da obidjes neku prodavnicu gde prodaju farbe pa pitaj jel imaju one nastavke za poliranje,pa postavi to na busilicu ili ako kupis za brusilicu pa ces videti da je duplo veci sjaj,a manje se zamaras,a isto tako postoje i smirgle koje se lepe na cicak pa ih stavis isto tako na busilicu na taj nastavak i onda samo picis i smirglas te ravne delove
 
Član
Dobro je to druze pravo...samo naprijed...
Definitivno cu i ja uskoro poceti svoje...Kad vidim kako tvoje ispadaju.....
 
E felge su perverzija, sto kao model, s toga jos kako ih dobro radis, svaka cast;)

Imas dobru volju za to, al zato ces imat i exstra felge uradi ono sto si zamislio i uzivaj :cool::cool:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
E felge su perverzija, sto kao model, s toga jos kako ih dobro radis, svaka cast;)

Imas dobru volju za to, al zato ces imat i exstra felge uradi ono sto si zamislio i uzivaj :cool::cool:

hvala drug;) ev danas sam krenuo drugu raditi skidati suhim 100 lak ali sam zobg prstiju prestao nakon malo uradjenog posla jer sam kozu s prstiju shebao, cak mi je i krv tekla:D:D ali sutra zavoj na prste i udri, neodustajem tako lako;)
 
elmir je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
E felge su perverzija, sto kao model, s toga jos kako ih dobro radis, svaka cast;)

Imas dobru volju za to, al zato ces imat i exstra felge uradi ono sto si zamislio i uzivaj :cool::cool:

hvala drug;) ev danas sam krenuo drugu raditi skidati suhim 100 lak ali sam zobg prstiju prestao nakon malo uradjenog posla jer sam kozu s prstiju shebao, cak mi je i krv tekla:D:D ali sutra zavoj na prste i udri, neodustajem tako lako;)


Cuvaj se i polahko, zarast ce rane a eto ne radis nesto sto ti nece znacit, znam kako ti je kad ti prvi vrhu krvare prsti meni je krv tekla od trljanja tepiha kad sam radio na praonici :D dugo trebalo da zaraste fino.

Samo radi ;) sretno da dalje ne naskodis zdravlju :cool:
 
BHT Ovisnik
odlican posao,ako imas volje poliraj cijelu :cool:

@GolFanatiCars
slabo ti to znas,ja vec 3 godine ribam pa nista:D :D
 
Član
imat cete priliku vidjeti u mostaru na SR-u :D .. bit ce ispolirani falcevi samo kod zadnje 2, za orednje necu da se zamaram jer nemaju velikog falca, jednu sam ispolirao kako treba a drugoj sam samo skinuo lak, nemam volje :D dosadilo :lol: :lol: :lol:
probat cu u ova 3-4 dana zavrsiti pa da legnu vise na auto, na zimu cu tek farbati krakove i onaj dio koji nisam mogao ispolirati na falcu, nadam se da nece biti ruzno vidjeti onaj prelaz :lol: :lol: kako god, meni se svidja
 
fino su ispale, nego probaj odmoriti par dana pa ispoliraj komplet gelge,
krakove mozes od 180 ili 240 poceti jer nisu osteceni, i odma je lakse za raditi
 
Član
eh evo ja opet s pitanjem,dakle ovu prvu sto sam bio zavrsio vodobrusnim ostao je bio dakle purol, nanesem ga i trljam ali sve je nekako masno, veci sjaj cini mi se daje vodobrusni 200:).. s cim da ocistim masnocu? krpom pokusavam ali samo crno-prljavstina bude na krpi.. imal neko sredstvo, nesjaji se ko prije
 
Top