Poliranje felgi by nOke

Poliranje felgi by nOke

Lijepo ovo izgleda na slikama, tako sam mislio da će Keno uraditi i moje felge. I tako ja jedno jutro felge u auto i za Sarajevo predam ih Kenanu i reko' druže nije žurba samo ih dobro uradi. I tako nakon skoro dva mjeseca kaže felge su gotove i ja ponovno za Sarajevo. Na prvi pogled sam vidio da su felge loše urađene, a toliko dugo bile na poliranju ali reko hajde neće se to toliko ni vidjeti na autu. S vremenom sve mi je to više i više smetalo, bolo u oči tako da felge moram ponovno polirati i lakirati. I tako uzalud potroši 2 mjeseca, par novčanica i pređe 500 kilometara.

Evo slika da se vidi kako je to urađeno.
Polirano je ono što se moglo na brzinu mašinom uraditi, mjesta gdje se trebalo malo potruditi nisu ni dirnuta ostavljena oksidirana!!
Plastifikacija sa felgi uopće nije skinuta samo je preko prelakirano tako da užasno izgleda puno neravnina!!





I naravno sada je se plastifikacija počela guliti i sa njom otpadati farba, sve u svemu živi cirkus!
 
Legend
Samo da razjasnimo vezano ovo za cowboyove felge..
Druze ti ako nisi bio zadovoljan uradjenim poslom, trebao si odmah reci.. (samo mi nemoj pricati kako si htio da samo preuzmes felge, jer si i sam rekao da ti se ne zuri, i ono sto je bilo dogovoreno, to je i uradjeno za taj period, samo sto se ispostavilo da nije uradjeno kako treba, opet ponavljam uradilo bi se ponovo..)
Isto tako sam ti ja rekao da imas garanciju, sve u tom periodu sto se oljusti, da doneses, da se ponovo uradi.. ne bi apsolutno bilo problema..
Ove felge su bile jako zahtjevne da se urade, to i sam znas (ni fabrika ih nije uradila kako treba), ali ja ne bjezim od toga da sve sto se oljustilo u dogovorenom roku bih ja ponovo uradio, da se razumijemo..
toliko od mene..

2 eness : samo lagano :)
 
Rekao sam da mi se ne žuri i bile su kod tebe 2 mjeseca! Zar je 2 mjeseca premalo da se srede ove felge???
Dogovorili smo se da se ofarbaju, a nikako preko plastifikacije, dogovorili smo se da se poliraju rubovi, a ti samo preletio što si mogao mašinom centralni dio gdje je trebalo ručno nisi ni dodirnuo pa pogledaj slike na što to liči!!
A mene ne zanima jesu li zahtjevne ili nisu ako si prihvatio da ih radiš onda se podrazumijeva da ih uradiš kako treba!
 
Legend
cowboy_307 je napisao(la):
Rekao sam da mi se ne žuri i bile su kod tebe 2 mjeseca! Zar je 2 mjeseca premalo da se srede ove felge???
Dogovorili smo se da se ofarbaju, a nikako preko plastifikacije, dogovorili smo se da se poliraju rubovi, a ti samo preletio što si mogao mašinom centralni dio gdje je trebalo ručno nisi ni dodirnuo pa pogledaj slike na što to liči!!
A mene ne zanima jesu li zahtjevne ili nisu ako si prihvatio da ih radiš onda se podrazumijeva da ih uradiš kako treba!

Felge su uradjene kako treba, bar kad sam ih ja zavrsio, pregledao sam svaku par puta i nigdje nije bila ostala plastifikacija biti bilo sta drugo.. Cime si ih ti prao, i ako si se pridrzavao onog sto smo se mi dogovorili, bile bi i sada kao onaj dan kad si ih uzeo, kao sto su kod "Alive", iste felge, isti postupak..

Buduci da ti imas neke druge principe kojima pokazujes svoje nezadovoljsvo, ja sam ti vec rekao kako smo to mogli rijesit, na obostrano zadovoljstvo, ovako ih ti uradi sam, mozda bude bolje, neces "suferit" kao sto sam ja tebi..

2 JD, nije ove su sa 5 rupa, cini mi se 112



Alive je napisao(la):
Meni je Noke radio iste ovakve felge i extra je uradio nema rijeci ;);)
i ove su uradjene isto samo sto nisu odrzavane kako treba ;)
 
Ajde malo bolje pogledaj slike koje su slikane nedugo nakon preuzimanja felgi i reci mi je li to urađeno kako treba???
Otkud tvornička ispucana plastifikacija ispod tvoje boje??
Felge prao strogo vodom i jelenskom krpom!

A evo i jedna tvoja rečenica iz maila kada sam te pitao zašto nije poliran centralni dio "...sto se tice centralne rupe nisam mogao stvarno prici tim dijelovima..."
Ovom rečenicom si priznao fušeraj na felgama jer si samo mašinom preletio, a gdje je trebalo ručno nisi ni dotaknuo, ako misliš da sam ovu rečenicu iz maila izmislio uradit ću print screen maila tako da se sve lijepo vidi.

Uglavnom odgovori mi na ova prva dva pitanja i neću te više prozivati, od tebe ne tražim ništa samo sam htio pokazati da voliš i fušerit.
 
Član
ko radi taj i grijesi, greske se ispravljaju reklamacijom samom vlasniku, nema nista od toga se covjek blati po kafanama,gradu, forumu ili bilo kom drugom mjestu ( govorim uopsteno naravno, nista licno cowboy;) )
 
Član
ArminM je napisao(la):
ko radi taj i grijesi, greske se ispravljaju reklamacijom samom vlasniku, nema nista od toga se covjek blati po kafanama,gradu, forumu ili bilo kom drugom mjestu ( govorim uopsteno naravno, nista licno cowboy;) )

Potpis ;)
Samo mi nije jasno sto si ih uzeo onda kad su fuseraj po tvojoj prici?
Kako se nisi mogao dogovoriti da se urade jos..Vidio sam da ti je daleko po putu sto si napisao ali opet trebao si odmah na to naznaciti ;)
 
Bile felge kod njega 2 mjeseca, a ja više nisam mogao čekati jer auto je bilo u zraku i još prevalio veliki put da dođem po njih vidio sam ja odmah da nije urađeno kako treba, a meni gori za felge ali reko hajde neće se to toliko ni primjetiti na autu ali brate ipak mi previše taj cirkus dere oči tako da ih moram popravljati.
I ja njega ništa ne blatim samo kažem kako jest.
 
Legend
Ja iza onog sto uradim dobro stojim, isto tako iza onog sto ne uradim dobro stojim, nebitno da si ih vratio 3 mjeseca poslije, preko zime, prije 15 dana uradili bi ih bez problema, opet kazem, isto kao sto stojim ispod onog sto lose uradim, sve se da ponovo uradit..

Po tvojoj prici fuseraj, rekao sam ti opet, jako si bezobrazan, uhvatio si se price kako sam ja sfuserio felge, ovako onako, lijepo sam ti rekao, postoji dogovori izmedju ljudi (ne znam je li to tebi poznata situacija) da se nesto ponovo uradi, napravi da valja i to je to..

Necu da ulazim u to kako si ih odrzavao i kad je ova slika napravljena, uopste me ne interesuje na kraju krajeva nakon tvojih postupaka, stoga se vise ne planiram obazirat na tvoje postove..

Ako imas jos nesto da mi kazes, posalji na pm, mail, pa cemo to ja i ti rijesit, nema potrebe da se ovdje prepucavamo.
Lijep pozdrav
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Ja iza onog sto uradim dobro stojim, isto tako iza onog sto ne uradim dobro stojim, nebitno da si ih vratio 3 mjeseca poslije, preko zime, prije 15 dana uradili bi ih bez problema, opet kazem, isto kao sto stojim ispod onog sto lose uradim, sve se da ponovo uradit..

Po tvojoj prici fuseraj, rekao sam ti opet, jako si bezobrazan, uhvatio si se price kako sam ja sfuserio felge, ovako onako, lijepo sam ti rekao, postoji dogovori izmedju ljudi (ne znam je li to tebi poznata situacija) da se nesto ponovo uradi, napravi da valja i to je to..

Necu da ulazim u to kako si ih odrzavao i kad je ova slika napravljena, uopste me ne interesuje na kraju krajeva nakon tvojih postupaka, stoga se vise ne planiram obazirat na tvoje postove..

Ako imas jos nesto da mi kazes, posalji na pm, mail, pa cemo to ja i ti rijesit, nema potrebe da se ovdje prepucavamo.
Lijep pozdrav

tako je noke reci mu :lol:,mislim niDZe veze ovo ovako ima p.m ili tel.nazoves i rijesis!a noke treba mi jedan pretis lonac ispolirat,al nemoj da fuseris u istoj smo mahali :lol::lol:p.s uskoro su ats-ice od tabe kod mene sto si ih ti radio
2mgl8bb.jpg


ovo ako nevalja onda....L.P
 
Top