Poliranje aluminija..

Poliranje aluminija..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
idi ti prvo tako,skini lak sa tim sredstvom,onda vodobrusni do 2000 i onda poliranje sa purol pastom ili kazu da je najbolja kreda za poliranje aluminija,to neznam gdje ima kupiti kazu da valja i to je to,ja planiram sebi polirati felge,evo kako to na kraju ispadne od obicne felge
08042009773.jpg
 
Legend
evo malo sam surfao ..... pogledajte text sta se pise, u HR je cijena plastificiranja pravo smijesna

malo radova od nekog momka:
http://www.akcrankshaft.com/forum/showthread.php?mode=linear&tid=2834&pid=27775


a evo kazu u rijeci , ..... 100Kuna po felgi ..... mislim da je cijena vise nego prihvatljiva ko dobre felge ispolira i miran je

http://www.crotuners.com/forum/index.php/topic,7036.0.html


e sad zna li neko u BiH gdje to ko radi ? i kakve su ustvari cifre kod nas ?
 
BHT Ovisnik
radi momak iz ljubuskog,ja pitam za cijenu,kazem eni za rh cup 15" 100KM po komadu
evo ovdje imate 6 stranica,ima dosta opisano;)
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=25726&pid=370148&st=100&#entry370148
 
BHT Ovisnik
jasta nego puno,skuplje poliranje nego felge,mada on kaze ako ima ostecenja i to on ce povariti,al sad cu cim jos dođe malo zima skinut felge i bacit se na posao pa budem pokazao kako je ispalo
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
jasta nego puno,skuplje poliranje nego felge,mada on kaze ako ima ostecenja i to on ce povariti,al sad cu cim jos dođe malo zima skinut felge i bacit se na posao pa budem pokazao kako je ispalo

hehehehhehhe :lol: sad smo se ja i ti zeznuli , gore sam pisao o plastifikaciji vec polirane felge,i nasao cijene u HR , a ti si mislio da govorim o cijenama poliranja,polirati se moze i sam....
ali plastifikacija me interesuje,normalno opet ce neko reci uzmi pastu pa trljaj svako mjesec dana,al i to se moze izbjeci pa me interesuje ko kod nas ima da radi plastificiranje
 
BHT Ovisnik
to sam nesto i ja mislio,ali na kakav nastavak staviti,jedino uzeti nesto kao ventil motora i na njega staviti krpu
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
to sam nesto i ja mislio,ali na kakav nastavak staviti,jedino uzeti nesto kao ventil motora i na njega staviti krpu

Ima originalni nastavak za busilicu, ja cu uzet za busilicu ,jer mi je lakse prici sa njom svim dijelovima, to je od gume donja ploha je ravna i ima povrsinu kao onaj cicak na tenama, i kupuju se posebno filc i krpe i samo se stavi na taj gumeni nastavak....to ti kosta 3KM i krpa tako nesto..
 
Član
aj da ti nebi nagadjao, ja sam imao to prije al sam izgubio negdje.....ovih dana cu ja ici kupovat to,pa ti javim gdje ima kupit...zavisi i od prodavnice, negdje je to 7-8KM...al javim ti cim uzmem...
 
Član
CoL3 imas u daca komercu,kupit ovaj nastavak na cicak sto se moze montirati i na motoflex i na busilicu,univerzalno precnik 120, ja uzeo odma jer odgovara mi i za flex,a kosta 15KM, samo sto ja necu polirat sa motoflexom jer, je prevelik broj okretaja za poliranje ,pa ce mi se samo pregrijat dio koji poliram i ostat ce mi trag koji se nemoze vise uklonit, zato necu da se zezam...

A kupljen i vodobrusni,purol,desol skoro sam sve nabavio samo mi ostalo da kupim vodobrusni p3000,nisam vcrs nigdje uspio naci...to mi treba za poliranje nekih farova,jer su od sunca pozutili, a moram kupiti i dvije vrste 3M polir paste, jedna abrazivna (grublja),i zavrsna fina...u cvitkovica ima ,ali samo veliko pakovanje,1kg,sta ce mi to..pogeldat cu jos po ovim radnjama sto rade sa 3M proizvodima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top