Poliranje alu felgi

Poliranje alu felgi

Legend
renault_fan je napisao(la):
ide ovo tebi,ja i kolega smo njemu poecli radit 17' falc i krakovi...sex zivi,ali ide ka sjaju :icon_smile:

tek kad ljudi pocnu sebi radit, vide koliko ima posla, jelde ;)

okaci obavezno kako je ispalo na kraju..
 
.nOKe je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
ide ovo tebi,ja i kolega smo njemu poecli radit 17' falc i krakovi...sex zivi,ali ide ka sjaju :icon_smile:

tek kad ljudi pocnu sebi radit, vide koliko ima posla, jelde ;)

okaci obavezno kako je ispalo na kraju..

kad zavrsimo idu obavezno slike,a kod nas lik ima u bihacu,radi pjeskarenje neko...s posebnim nekim kristalima ili sta vec.Od grubog do najsitnijeg pjeska tog.Naplacuje 15' 500 KM, 16' 600KM itd.
Felga bude komplet u sjaju i unutrasnji dio i vani,svaki detalj bude ogledalo i mislim da daje garanciju da nece pocrniti.
 
Član
ma mozes ti polirati koliko hoces celika li kad on korozira u dodiru sa vazduhom. nema rjesenja osim kromiranja
 
Član
Ma mislio sma generalno sta je najbolje uraditi za njih posto je izbila korozija na vise mjesta pa ruzno izgleda.....
 
Član
E .noKe svaka cast za ove poslove...gledam i kontam koliko zivaca bih ja potrosio na pojedinim dijelovima. Ja bi polupao felge majke mi, jer sam nestrpljiv. Divim ti se! :cool:
 
Legend
MyX-Mesha je napisao(la):
E .noKe svaka cast za ove poslove...gledam i kontam koliko zivaca bih ja potrosio na pojedinim dijelovima. Ja bi polupao felge majke mi, jer sam nestrpljiv. Divim ti se! :cool:

hvala mesha burazeru, ma znas kako je :cool:
 
Top