Policija vozaču oduzela BMW X5 koji nije njegov

Policija vozaču oduzela BMW X5 koji nije njegov

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
policija je objavila da, ukoliko visestruki POVRATNICI (haha kako mi smijesno zvuci) budu zateceni prilikom voznje tudjeg auta da ce im bez obzira na okolnosti BITI ODUZET AUTOMOBIL!! oni imaju trajnu zabranu upravljanja bilo cim i bilo ČIJIM
 
Član
edo_16v je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Saznat ces jesi li na njemu ako ti oduzmu bimera:D

hehe prije ce mi oduzeti firminog kedija :D

heheheh nista licno, ali po gradu se najvise luduje sa tim firminim kedijima :D a sto se tice tih aukcija, sve sto valja to se sve rasproda "svojima", pa se tek kasnije objavi...
 
Član
Pa mogo ga je komotno prevest da se vodi na jarana a da ga on vozi svaki dan i pravi milion prekrsaja.
Slicno je i bilo sa Gasijem, pisalo u novinama Ferrari od prijatelja a stalno ga voza.

I on je oduzet ...
 
Član
ma vala tko voza x5 ima i para da plati prekršaje, stoga zakljucujem, da ti vozaci se prave (mangupi, face, mange) i neplaćaju kazne, sada kad im se oduzme vozilo oni su kao fol oštećeni isl. daj ba, najviša kazna možda je 100km, a x5 troši mnogo više tj on ima para da plati ali neće i misli da je neki ***** u ovoj državi i ljudi ga spuste na zemlju takvim potezom... PA NEK JEEEEEEEEEEE....

bravo policijaaaaaaaaa:cool: (a za ono P i poslije 23h vam necu nikad halalit )
 
Član
glupo mi je tudze vozilo oduzt
a kazne se mogu i drukcije naplatiti
ako doticna osoba nije sa keshom
besplatan rad u nekoj instituciji ili slicno
 
Član
Salle je napisao(la):
ma vala tko voza x5 ima i para da plati prekršaje, stoga zakljucujem, da ti vozaci se prave (mangupi, face, mange) i neplaćaju kazne, sada kad im se oduzme vozilo oni su kao fol oštećeni isl. daj ba, najviša kazna možda je 100km, a x5 troši mnogo više tj on ima para da plati ali neće i misli da je neki ***** u ovoj državi i ljudi ga spuste na zemlju takvim potezom... PA NEK JEEEEEEEEEEE....

bravo policijaaaaaaaaa:cool: (a za ono P i poslije 23h vam necu nikad halalit )

ehm.. ovaj sto je vozao ovu X5 nije vlasnik nje, koliko sam ja iz ovog svega skontala. veca je logika oduzimanja vozacke striktno a ne 24h i slanje na psihotest i sl. kao u njemackoj. obnova polaganja itd. nego oduzimanje automobila. nidje veze a jos i tudje.
 
Bas me zanima na osnovu kojeg ZAKONA imaju pravo oduzeti auto koji nije registrovan na ime prekrsitelja i jos ga PRODATI... ? MIslim, mogu oduzeti vjerovatno da bi sprijecili prekrsitelja da vozi, ali ga onda moraju vratiti vlasniku, ili vlasniku pisati prekrsajni nalog jer je dao svoj auto osobi koja ima toliko prekrsaja... mozda nesto na fazon onog cl. koji kaze da ce i lice koje dâ vozilo na upravljanje licu bez polozenog voz. biti kaznjeno... ?

Postoji OVRHA, ali opet NE MOZE tudji auto biti predmet ovrhe....mislim, smijesno...

Ne znam bas dal' ce prodati tek tako auto... al' hajd, vidjet cemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top