Policija vozaču oduzela BMW X5 koji nije njegov

Policija vozaču oduzela BMW X5 koji nije njegov

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VR6Boki je napisao(la):
Samo ne kontam kako smiju oduzeti nekome tudji auto. Ajde kad je auto od mame-tate il tako nekoga iz porodice, al gdje ce auto od prijatelja. Das znaci nekom krug - ne pitas ga ima li prekrsaje, zaustavi ga policija i ode tvoj auto. Koje sranje, bas se pitam ko ce im prvi bombu baciti kad mu uzmu auto...

:lol::lol: ;););)
 
Član
ode coik bmw ni kriv ni duzan.... jos malo pa ce kuce ljudima uzimati... ali 205 prekrsaja... pa kako?
 
mene interesuje kome i gdje se prodaju ova oduzeta auta.vjerovatno ih daju ispod cijene,ak je to tako :icon_question:
 

IGY

Član
malo mi je nelogicno ovo,
uredu je uzeti njegov auto ili auto blize obitelji, ali skroz tudze auto nidze veze
 
Član
ma vjerovatno novinari malo napuhali, tehnicki oni njemu ne mogu oduzet auto u tom smislu, mozda samo dok ne plati kazne i dobija ga nazad
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
mene interesuje kome i gdje se prodaju ova oduzeta auta.vjerovatno ih daju ispod cijene,ak je to tako :icon_question:

Cuo sam i ja da se daju ispod cijene
Organizuje se valjda neki tender pa ko vise ponudi..
 

BiT

Član
Za to bi trebale postojati javne licitacije! Nekad cak i budu u novinama, ali samo za najgore krseve, kao sto su Felicije, neki caddy i slicno.
Ono sto valja banda pokupi sebi za smjesne pare! A kakva bi se tu auta mogla naci za dosta manju cjenu! Lopovska posla! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
mene interesuje kome i gdje se prodaju ova oduzeta auta.vjerovatno ih daju ispod cijene,ak je to tako :icon_question:

Auta iz ove akcije ce se prodavati tek ako sud tako odluci...
 
Član
ma ne vjerujem da ce ovog prodat...ovaj sigurno ide u ruke vlasnika...al nek vala oduzimaju auta ciji vlasnik napravi preko 200 prekrsaja...fala k pa i oni poceli nesto dobro cinit...;)
 
Član
Ovim vjerovatno ujedno zele da opamete ljude da nedaju svoja auto drugima da voze.Akcija je dobra i nek oduzimaju.Svako od nas zna kakve prijatelje ima i bas zbog ovakvih stvari ja prvi cu dobro razmisliti prije nego sto nekome dam svoje auto da vozi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top