Policija - HITNO!

Policija - HITNO!

Druze u pravu su momci.Mene je tako jedan izradio spediter,na orasju mi obeco sredit da nemoram sjec auto,jer sam ga htjeo regularno za dijelove uvest.Po pravilu ga treba prepolovit.Ja na Orasje,od stele nista,sredim da me puste u Bosnu,al brale od granice do kuce-na moj rizik,s tim da je drug is'o ispred kamiona i javljo mi imal patrola.Tako i ti najbolje ti je.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Druze u pravu su momci.Mene je tako jedan izradio spediter,na orasju mi obeco sredit da nemoram sjec auto,jer sam ga htjeo regularno za dijelove uvest.Po pravilu ga treba prepolovit.Ja na Orasje,od stele nista,sredim da me puste u Bosnu,al brale od granice do kuce-na moj rizik,s tim da je drug is'o ispred kamiona i javljo mi imal patrola.Tako i ti najbolje ti je.

Vidis nije ta losa. Mogao sam tako. Bitno mi je samo do Zenice doci a onda je pickin dim heheh...
 
Administrator
bio je jednom na forumu text u kome je napisan intervju nekog auto mafijasa iz srbije i lik je rekao fino kako voze ukradena auta... oni auta prevlace po mraku radi policije iz razloga zato sto ispred ukradenog auta ide njihov covjek sa njihovim autom na kojem ne radi jedan far i kad naidju na policiju logicno je da ce policija njega zaustaviti radi neispravnosti fara a ovi ce proci sa ukradenim autom i opet on njih prestigne opet radi policije ako bi naisli na nju...
moj stari je pezoa nekog dovukao iz sarajeva neregistrovan, odjavljen, stavili tablice a ispred isao neki sa ugasenim svjetlima i prosli bez problema...
 
I mi smo to izveli rano ujutro,oko 4-5 najbolje je.Tad vecina patrola spava negdje u sokaku :) Povedi ti druze nekog jarana,pokupite auto,prva kafana,ostanite do fajronta,pa na poso :)
 
Član
Pioneer ti najbolje kaze, jos bolja ti je kombinacija da neko ide iza tebe sa ugasenim svjetlima, znaci ti prolazis 100 % jer znas kakvi su nasi policajci kad vide da neko nema svjetala onda oslijepe i samo njega vide.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
bio je jednom na forumu text u kome je napisan intervju nekog auto mafijasa iz srbije i lik je rekao fino kako voze ukradena auta... oni auta prevlace po mraku radi policije iz razloga zato sto ispred ukradenog auta ide njihov covjek sa njihovim autom na kojem ne radi jedan far i kad naidju na policiju logicno je da ce policija njega zaustaviti radi neispravnosti fara a ovi ce proci sa ukradenim autom i opet on njih prestigne opet radi policije ako bi naisli na nju...
moj stari je pezoa nekog dovukao iz sarajeva neregistrovan, odjavljen, stavili tablice a ispred isao neki sa ugasenim svjetlima i prosli bez problema...

Mudro ;) i 99,9% sigurno !

:123:
 
Administrator
dio te price u vezi prevozenja automobila... znaci ovaj text je rekao covjek iz vrha automafije u BG....

Znaci idu preko granice sa autom i evo sta rade: "A da nas na putu do tamo ne bi slučajno iznenadila prometna, ispred nas ide mamac. Automobil s čistim papirima, danju bez prednje registarske pločice, a noću s jednom pregorenom žaruljom. Što misliš, koga će drot da zaustavi, tebe ili mamac?"

a kad smo vec tu nije lose se prisjetiti texta :)
http://www.bhtuning.com/alarm-rijesim-za-5-sekundi-t-34721.html
 
Član
elmir je napisao(la):
jarane ako je auto iste boje kao tvoje ili nemora ni bit, navrnes svoje table poneses svoju saobracajnu i pici.. nemas se cega tu bojati.. samo se drzi ogranicenja i da neko bude ispred tebe, nemoras se ni lijepiti.. pusti se placanja slepe i svega, ko da policija kad te zaustavi gleda brojeve, pregleda samo jel imas vozacku,jel validna tj da nije pod zabranom, vidi do kad je auto regano i to je to.. pa nije te jednom policija zaustavljala..

nisu mi jednom kad uzmu saobracajnu otisli iza auta, ili ispred uporedjivat registraciju... kao sto rekose, nekoga svog ispred sebe, sa ugasenim svjetlima i laganice. ako ga gdje zaustave, pricekas ga negdje i ponovo za njim ;)
 
Član
eh sad kad moorya cita lagano ce te cekati,i zaustavljati i onog bez svjetala i onog iza njeg :D,mjenjaj taktiku il im olaksaj,reci kad ces krenuti da te cekaju :D
 
emir_89 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
jarane ako je auto iste boje kao tvoje ili nemora ni bit, navrnes svoje table poneses svoju saobracajnu i pici.. nemas se cega tu bojati.. samo se drzi ogranicenja i da neko bude ispred tebe, nemoras se ni lijepiti.. pusti se placanja slepe i svega, ko da policija kad te zaustavi gleda brojeve, pregleda samo jel imas vozacku,jel validna tj da nije pod zabranom, vidi do kad je auto regano i to je to.. pa nije te jednom policija zaustavljala..

nisu mi jednom kad uzmu saobracajnu otisli iza auta, ili ispred uporedjivat registraciju... kao sto rekose, nekoga svog ispred sebe, sa ugasenim svjetlima i laganice. ako ga gdje zaustave, pricekas ga negdje i ponovo za njim ;)

Jos bolje,povedi nekog sa kakvom remuscinom,tako da ga sigurno zaustavljaju :)
 
Administrator
u tom slucaju velika je mogucnost da ti oduzmu vozilo...
a jesi li razmisljao o slep sluzbi i stavis auto na labudicu i dovuces gdje treba... ne znam koliko se to isplati ali je sigurnije ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
u tom slucaju velika je mogucnost da ti oduzmu vozilo...
a jesi li razmisljao o slep sluzbi i stavis auto na labudicu i dovuces gdje treba... ne znam koliko se to isplati ali je sigurnije ;)

Slep sluzba uzima 0.80f po 1km..pa sad skontaj :D skuplji prijevoz nego auto...
a ne ide mi u glavu kako ce ga oduzet ako imam bar neki papir od njega...
 
Početnik
imash papire da je odjavljen.a taj slovenac je morao navesti razlog odjave auta,tako je bar bilo u slucaju mog caleta,i ako se ispostavi da je auto u bih imash i ti probleme a i taj janez,mozda grijesim ali kazem svoje iskustvo,poslusaj ti kolege iznad i fino se organizuj i dotjeraj ga.
 
Top