Policija - HITNO!

Policija - HITNO!

Član
POZZ SVIMA,

Auto odjavljeno u SLO, covjek koji prodaje ima neke papire od njega (ostali trebaju stici pred novu). Ja ga trebam dovuci iz Modrice... e sad me zanima... u slucaju da se auto slepa ili vozi...znaci nebitno..kad policija zaustavi moze li ga uzeti ako imam papire da je taj covjek vlasnik... neke izvlakuse ili cake ??



bump...AJMO TREBA MI INFORMACIJA STO PRIJE!!!
 
Dado16v je napisao(la):
POZZ SVIMA,

Auto odjavljeno u SLO, covjek koji prodaje ima neke papire od njega (ostali trebaju stici pred novu). Ja ga trebam dovuci iz Modrice... e sad me zanima... u slucaju da se auto slepa ili vozi...znaci nebitno..kad policija zaustavi moze li ga uzeti ako imam papire da je taj covjek vlasnik... neke izvlakuse ili cake ??



bump...AJMO TREBA MI INFORMACIJA STO PRIJE!!!



Ako ga vozis na kamionu,valjda ti treba fotokopija licne karte vlasnika.Meni su trazili,doduse na granici kad sam dovezo jedan auto.Ako je odjavljen ja mislim da to auto uopste ne smije izac na put,dok se ne ocarini.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Ako ga vozis na kamionu,valjda ti treba fotokopija licne karte vlasnika.Meni su trazili,doduse na granici kad sam dovezo jedan auto.Ako je odjavljen ja mislim da to auto uopste ne smije izac na put,dok se ne ocarini.

Vlasnik je poslao tablice i saobracajnu da se odjavi ali nije mu jos stigla potvrda i nije vracena saobracajna, rekli su mu da treba doci oko nove godine. Igra li to neku ulogu ?
 
Član
imao si ranije postova o slicnim problemima prosetaj malo po forumu mozda nadjes sta interesantno,al ja mislim ako te murija pokupi da je to carinski prekrsaj i moze ti biti oduzeto vozilo
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Imas li bilo sta od papira?Koliko je staro auto?

Pa ima potvrdu o vlasnistvu vozila i kaze neku punomoc. A auto je staro 12god.

Ajmo jel neko imao slicnu sitaciju ??? Treba mi odg. hitno...
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: 12 godina pa bolan sta si planiro sa njim,uvest mozda :icon_question::icon_question:
 
Član
elvis_h je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: 12 godina pa bolan sta si planiro sa njim,uvest mozda :icon_question::icon_question:

Ma auto je tu u Bosni, a hocu ga za dijelova. Samo ga trebam iz Modrice dovuci do Travnika.
 

LSD

Član
ma navrnes mu nase table bolan i laganica...jbt sto se patis....dok platiis vucnu za tu cijenu nekome dadni pare da ti da tablice na dan i eto..
 
Član
LSD je napisao(la):
ma navrnes mu nase table bolan i laganica...jbt sto se patis....dok platiis vucnu za tu cijenu nekome dadni pare da ti da tablice na dan i eto..

Ma drug brine me sta ako me murija zaustavi..
 
Član
mirolu je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ma navrnes mu nase table bolan i laganica...jbt sto se patis....dok platiis vucnu za tu cijenu nekome dadni pare da ti da tablice na dan i eto..

Ma drug brine me sta ako me murija zaustavi..

prilijepis se uz nekoga ispred sebe i picis;)

nema jaro od te ljubavi nista :D ali et...kad bi me zaustavilo tek bi mi onda uzelo auto :D
 
Član
jarane ako je auto iste boje kao tvoje ili nemora ni bit, navrnes svoje table poneses svoju saobracajnu i pici.. nemas se cega tu bojati.. samo se drzi ogranicenja i da neko bude ispred tebe, nemoras se ni lijepiti.. pusti se placanja slepe i svega, ko da policija kad te zaustavi gleda brojeve, pregleda samo jel imas vozacku,jel validna tj da nije pod zabranom, vidi do kad je auto regano i to je to.. pa nije te jednom policija zaustavljala..
 
Početnik
elmir je napisao(la):
jarane ako je auto iste boje kao tvoje ili nemora ni bit, navrnes svoje table poneses svoju saobracajnu i pici.. nemas se cega tu bojati.. samo se drzi ogranicenja i da neko bude ispred tebe, nemoras se ni lijepiti.. pusti se placanja slepe i svega, ko da policija kad te zaustavi gleda brojeve, pregleda samo jel imas vozacku,jel validna tj da nije pod zabranom, vidi do kad je auto regano i to je to.. pa nije te jednom policija zaustavljala..

swe ovo gore i kreni po noci
 
Član
elmir je napisao(la):
jarane ako je auto iste boje kao tvoje ili nemora ni bit, navrnes svoje table poneses svoju saobracajnu i pici.. nemas se cega tu bojati.. samo se drzi ogranicenja i da neko bude ispred tebe, nemoras se ni lijepiti.. pusti se placanja slepe i svega, ko da policija kad te zaustavi gleda brojeve, pregleda samo jel imas vozacku,jel validna tj da nije pod zabranom, vidi do kad je auto regano i to je to.. pa nije te jednom policija zaustavljala..

Druga boja...kod mene crvena ova zelena...
 
Top