Pokusaj pauka da digne Audi A4

Pokusaj pauka da digne Audi A4

Član
hahhahahhhhhahahhahhahahhaahha:lol::lol::lol::lol::lol: jaooo levataaaaaaaaaaaaaaa majko mojaaa jahhahahahahahaha ma neka vako im i treba kad se na jace natjeraju hahahahahahahahha
 
Član
emir_89 je napisao(la):
LSD je napisao(la):
jel vidite ddesni stabilizator??????nije ga napolje izvukao nikako...i ne znam sto ce mu uopste lijevi kad je auto na desnoJ???
ne zna lik raditi

pogledaj 4. sliku, na njoj se vidi da su sva 4 izvucena. ove ostale su mozda kasnije, kad se htio vjerovatno ispravit, pa ih uvuko :D

Spustane jesu ali nije desna izvucena, lijeva jest ali desna stoji uz kamion, znaci nije izvucena! A zbog cega je to tako to zna samo radnik, da li je bio kvar ili njegova greska a mi mozemo danima rasudjivati ovdje o ovome po ovim slikama!
 
Član
kad se auto dize paukom glavno je pravilo da auto mora biti okrenuto uzduz pauku a ne okomito. zato se i nageo. ovako kako je on postavio kamion mogao bi dici samo krace auto ali ovako dugacko kao audi nikako. znaci kamion poravnati sa vozilom i dici ce se bez problema. ocito neiskustvo u poslu je dalo svoje.

evo primjera koliko su strucnjaci ovi iz zagrebparkinga

slika 1
gledaj gdje je stavio stopu za stabilizaciju
0780007.48.jpg


slika 2
postavio pauk prema propisu ali nije izvrsio potpunu stabilizaciju vozila
i-zagrebparking-pljacka-protuustavno-vijest-_41683.jpg
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ne znam stvarno sta je presudna stvar, ali je smijesno.

Mozda je audi neki V šestak i kvatraš, ali ogicledno je ovom sto vozi pauka tesko procijeniti s kim ima posla :icon_biggrin:
 
Član
[attachment=33284]Jesu ga digli nakon pola sata mučenja.......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Prilozi

  • _515x361n_244433.jpg
    _515x361n_244433.jpg
    48 KB · Pregleda: 10
Član
elvis00 je napisao(la):
Jesu ga digli nakon pola sata mučenja.......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Eto, digli su ga, a nisu stajali paralelno sa autom, vec u istom onom polozaju, kao sto sam i maloprije rekao. Moze kamioncic ovaj podici auto, samo su ovi zaposleni glupi.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
elvis00 je napisao(la):
Jesu ga digli nakon pola sata mučenja.......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Eto, digli su ga, a nisu stajali paralelno sa autom, vec u istom onom polozaju, kao sto sam i maloprije rekao. Moze kamioncic ovaj podici auto, samo su ovi zaposleni glupi.;)

Potpis;) mnogo stvari je promasaj zbog takvih, nazalost.
 
Top