Pokusaj pauka da digne Audi A4

Pokusaj pauka da digne Audi A4

Član
Ko zna sta ovaj baja svercuje u pragovima...
Ma rece covjek predaleko se odmakao od audija, zakon poluge.
 
ne mogu vam opisati koliko mi je zao,sto se kamion nije prevrnuo na audija i cijelog ga unistio :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
pa pogledaj seljacine kako je parkirao auto,ko da mu je ocevina :icon_mad:

ako ga nisu oni ovako pomjerili :icon_rolleyes:
 
Član
hehe ja likova nisi ni stabilizator postavili onog do audija nema sanse da ga tako digne ja fini budala :D
 
nije idiot vec je multi idiot ovaj s paukom...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:,al jari s audijem svaka cast da mi je bit"lud"on...:icon_cry:
 
cuj nema veze polozaj pauka...ima i te kako,sto je blizi automobilu koje dize manja mu sila treba da ga podigne..a ovaj strucnjak na slici imao je dovoljno prostora da se priblizi...jednostavno princip poluge,sto je krak tereta veci treba veca sila da taj teret podigne...to znaju djeca u sedmom razredu
 

MTR

Član
zubizareta je napisao(la):
cuj nema veze polozaj pauka...ima i te kako,sto je blizi automobilu koje dize manja mu sila treba da ga podigne..a ovaj strucnjak na slici imao je dovoljno prostora da se priblizi...jednostavno princip poluge,sto je krak tereta veci treba veca sila da taj teret podigne...to znaju djeca u sedmom razredu

nema to toliko veze kod hidraulicnih kranova , glavno je da je kamion dobro stabilizovan , a ovaj to nije bio zbog kvara na stopi , ne znam u sta vi gledate .
 
Član
MTR je napisao(la):
zubizareta je napisao(la):
cuj nema veze polozaj pauka...ima i te kako,sto je blizi automobilu koje dize manja mu sila treba da ga podigne..a ovaj strucnjak na slici imao je dovoljno prostora da se priblizi...jednostavno princip poluge,sto je krak tereta veci treba veca sila da taj teret podigne...to znaju djeca u sedmom razredu

nema to toliko veze kod hidraulicnih kranova , glavno je da je kamion dobro stabilizovan , a ovaj to nije bio zbog kvara na stopi , ne znam u sta vi gledate .

Ima prijatelju veze i te kako, u tvrtci imamo jako puno novih HIABA, i naravno što je ruka više izvučena nosivost je manja, npr. na 1. izvučenom koljenu 20t, na 5. izvučenom jedva 5t.
 

MTR

Član
BaXRS4 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
zubizareta je napisao(la):
cuj nema veze polozaj pauka...ima i te kako,sto je blizi automobilu koje dize manja mu sila treba da ga podigne..a ovaj strucnjak na slici imao je dovoljno prostora da se priblizi...jednostavno princip poluge,sto je krak tereta veci treba veca sila da taj teret podigne...to znaju djeca u sedmom razredu

nema to toliko veze kod hidraulicnih kranova , glavno je da je kamion dobro stabilizovan , a ovaj to nije bio zbog kvara na stopi , ne znam u sta vi gledate .

Ima prijatelju veze i te kako, u tvrtci imamo jako puno novih HIABA, i naravno što je ruka više izvučena nosivost je manja, npr. na 1. izvučenom koljenu 20t, na 5. izvučenom jedva 5t.

Treba li vam takvih kamiona imam ih ko blata ? jel to neka gradjevina ?

U redu nosivost , to stoji , najvise oko sebe dize , al moze on dizat i 100 tona ako nije stabilan djaba ti je
 

LSD

Član
jel vidite ddesni stabilizator??????nije ga napolje izvukao nikako...i ne znam sto ce mu uopste lijevi kad je auto na desnoJ???
ne zna lik raditi
 
Član
LSD je napisao(la):
jel vidite ddesni stabilizator??????nije ga napolje izvukao nikako...i ne znam sto ce mu uopste lijevi kad je auto na desnoJ???
ne zna lik raditi

pogledaj 4. sliku, na njoj se vidi da su sva 4 izvucena. ove ostale su mozda kasnije, kad se htio vjerovatno ispravit, pa ih uvuko :D
 
Top