Pokušaj od ničega nešta II

Pokušaj od ničega nešta II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Ode moja boja :icon_cry::icon_cry:

Koliko ce te para izaci farbanje?

1200 KM princip daj pare i ruke u džepove dođi kad završim.
P.S. maloprije ga zvao kaže da će ga sutra početi sastavljati danas je u komori. :)

Hvala na lijepim željama i ja se nadam da će izgledati super akoBogda
 
Član
Lijepo, a vidjet cemo kako ce ispasti! A vjerujem da ce biti dobro! Sretno u nastavku!
 
Član
Sta bi nista se ne falis!? Pola sata je davno proslo a mi i dalje cekamo rezultate (slike) :)
 
Član
evooooo gaaa



Extra je ispalo. e sad još ima jedno 2000 poslova da se završi pa da to bude gotovo.
Znam za kuku ne galamite meni prvom smeta nije mi majstor imao brusilicu, imao je ali se pokvarila. danas ili eventualno sutra se sječe.
 
boje je extra prva liga sve pohvale od mene sretno sa autom i čuvaj ga nadam se da će vremenom doći neke gewinde felgice i retrovizori od mante to bi bila tačka na i pozdrav i uživaj u njemu
 
Član
Hvala, hvala raja biće još svašta akobogda, ali evo problema drugih crko mi CD u autu Sony cdx-gt200, ventilator za unutrašnje hlađenje, sijalice u farovima (od treskanja kako sam spustio). Pa prvo da te rane zakrpim pa ćemo onda dalje akobogda.
 
Član
Ma volim plavo pa makar i ofarbano!!! Heh, dobro je ispalo stvarno, caki li se sto bih se reklo. Dobro bi bilo ako mognes zamjeniti prednju masku, eventualno kakve felge u skorije vrijeme i nice ko bomboncic.
 
Član
Sporting je napisao(la):
Ma volim plavo pa makar i ofarbano!!! Heh, dobro je ispalo stvarno, caki li se sto bih se reklo. Dobro bi bilo ako mognes zamjeniti prednju masku, eventualno kakve felge u skorije vrijeme i nice ko bomboncic.

I da skines kuku :icon_rolleyes:
 
Član
odlazim, odlazim kukam ti ja :)

I tako ode jedna kuka.
Što se tiče prednje maske imam dva prijedloga:
1. da stavim rešetku (grill) preko svoje postojeće maske - te rešetke se često stavljaju na karambolke
2. da kupim masku za dvojku pa da je preradi plastičar
 
da je moje auto ja bih od dvojke preuredio i stavio da bude bez znaka i nakon nekog vremena nabaviš obrvu i to je to i ako nećeš stavljat duboke branike onda nabavi ralicu od gti ija onu za normalne branike ako je nemaš već znam da je teška situacija da si se istrošio ali samo želim pomoć i reć šta bi ga učili 100 puta boljim pozdrav i sretno dalje polako ali sigurno.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top