Pokušaj od ničega nešta II

Pokušaj od ničega nešta II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo sa slikama izvinite raja što nisam odmah nisam imao slike ni ove nisu nekog kvaliteta ali eto poslužiće svrsi nadam se. Još uvijek tražim dosta toga a imam problema preko glave za nabavku bilo kakvih dijelova. Pomoć i savjete primam treba mi ih "kamara".



 
Administrator
maca dobar projekat, ne zuri samo lagano, nek je s srecom...
PS skini ovu kuku
 
Član
nismo je napisao(la):
maca dobar projekat, ne zuri samo lagano, nek je s srecom...
PS skini ovu kuku
Kuka se reže ostaje ona fina cjevčica iza karambloke (nek se nađe za nedaj bože odpozada) a i akobogda ide na farbanje za 10-tak dana u red bull plavu metalic akobogda. Biće malo izvlačenja obrva, karambolke (donji, gornji dio) u boju auta, retrovizori isto, pa vidjećemo, malo me more istrošilo da se nadje gdje kakva maska od dvojke da se stavi i ako igdje nadjem onaj prednji spojler što mi stari skrši.
 
Član
Cime si ovo farbao instrument tablu? Meni licno je ovo previse "kicasto" ali eto....samo da je kvalitena boja da se ne pocne guliti......Bolje da kupis od dvojke citavu instrument tablu i da nju stavis.
 
Član
damko je napisao(la):
Cime si ovo farbao instrument tablu? Meni licno je ovo previse "kicasto" ali eto....samo da je kvalitena boja da se ne pocne guliti......Bolje da kupis od dvojke citavu instrument tablu i da nju stavis.

Nisam farbao lijepio neki materijal (neznam kako se zove) kupljen u mebl štofu
 
Administrator
i ja sam primjetio instrument tablu al nisam mogao komentarisati slabe su slike.....daj slikaj malo bolje
 
polako dalje sa stilom i možda bude nešto od njega u svakom slučaju dobar početak samo nemoj pretejerat i naravno kao što svi kažu skidaj kuku nije kameno doba :)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
polako dalje sa stilom i možda bude nešto od njega u svakom slučaju dobar početak samo nemoj pretejerat i naravno kao što svi kažu skidaj kuku nije kameno doba :)

skidam skidam kad odvučem na farbanje ovih dana akobogda
Nego pitanje dali mogu i koliko je komplikovano postaviti plinske amortizere i opruge od dvojke na keca pošto za keca nepostoje ni na mapi (osim narudžba preko net-a oko 450 €). Momci iz auto otpada Point (poslije osmica za Kiseljak) su rekli da je to izvodivo.
 
Član
E idem dalje jučer sam kupio opruge i amortizere Jamex "plinski" samo mi kažu da je to malo pretvrdo za mene pa neznam, neki kažu da stavim ove opruge što sam kupio na uljne amortizere koje imam pa neznam kako će to sve ispasti.
P.S. zna li neko bezbolan postupak da postavim prednje amortizere od dvice na keca (različit raspon rupa).Zadnji odgovaraju.
 
Član
Jooj muke bože dragi, amortizere sam kupio i mogu ih baciti ali eto za pare za koje sam ih dobio ni opruge nebih mogao kupiti. Zadnji amortizeri previsoki pa sam morao staviti uljne od keca (kupio nove juče) a prednje mogu staviti ali ih moram malo preraditi raspon rupa za šarafe različit. Ali sam stavi opruge na uljne amortizere pa nije ni toliko loše spustio se "katastrofa" a prilikom vožnje po našim "DOBRIM" cestama extra se ponaša iako su uljni amortizeri.
A pokušao sam i promijeniti osvjetljenje u satu. Uspješno. Samo kad sam završio sve i postavio sat jaran mi donese sat kao kod Golfa 2 pa ću sad diode prebaciti u njega i obojiti po savjetu Igy-a ujedno hvala ti Igy za post stvarno super izgleda sat onako obojen. Ja sam planirao ubaciti 9 dioda za osvjetljenje sata.
Kad sve ovo završim biće slike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top