Poklon od BHTelecoma!??

Poklon od BHTelecoma!??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma i to nadgledaju kompjuteri, pa je vjerovatno neka greska koju ce da ubrzo odstrane, zato koristim dok imam, hehe
 
onaj tko nije dobio free smse kad ukuca *101# pise to "vas racun je istekao" a ako imate onda pise koliko je preostalo besplatnih poruka, meni frend bas jucer pokazivao, on dobio sms sa obavijesti o tome i sa *101# provjerava stanje toga..
 
Član
jbt ja danas da druga nazovem kad pise check your provider...i ja reko da nije zablokirala kartica...ugasim tel upalim kad pise sim kartica odbijena...a j*ote sta je ovo i nazovem telekom kad kaze...idi ti do saltera sutra pa vidi sta je to i poklopi....:lol::lol:

gamad
 
Član
ne naplate bas sve....ono do prije par godina sto je bilo na SE telefonima onaj trik za besplatni internet... to nikad nece naplatiti :icon_biggrin:

ja sam bio 24/7 online :D
 
Član
Bokili je napisao(la):
ja sam na mtel .. i kad kod dopunim 2 KM ... dobijem još 5 gratis :cool:
znači sedmica ...:123:

prvih 12 mjeseci... ;) nemoj kontat da ti je to zauvijek i da ako napunis 5 puta u toku mjeseca da ces toliko i dobit... ;) dobijes svaki mjesec po petaka, sto je ukupno 60KM... ;)
 
Član
m:tel zakooooon ... odes na trafiku kupis zvake, masku bez znaka za golfa i 2 marke kredita ... ljepota :cool:
 
Član
ja juce napunio 20KM kredita i da provjerim *100# kad pise vazi do 01.12.2030 :icon_biggrin: reko evo taman necu puniti kredit 20 godina :D:lol: ali nakon nekoliko sati vrati na staro :icon_cry::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top