Poklon od BHTelecoma!??

Poklon od BHTelecoma!??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo danas cijeli dan saljem poruke a na racunu mi cijeli dan stoji 0.80km stanje. neznam jel se to vama kad desava, ali ja sam evo bar 25sms-ova poslao od 15h danas i nista mi nije skinulo????:icon_rolleyes::icon_twisted:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
probaj kredita poslati kome:lol:
..

nikad mi se to nije desilo....steta.

salji dok mozes boli te k:cool:

ne moze, probao sam marku, al neda, cak i poziv naplacuje al sms nista:icon_twisted:
 
ukucaj *101# i vidi.. moze se dobiti 50 besplatnih poruka, mozda i vise.. ako si to dobio mozes provjeriti na taj nacin..;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ukucaj *101# i vidi.. moze se dobiti 50 besplatnih poruka, mozda i vise.. ako si to dobio mozes provjeriti na taj nacin..;)

ma ne pise nista, samo stanje i rok, a stanje mi cijeli dan ostaje isto, evo tacno 29 poruka poslao:icon_eek:
 
ITALY je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
ukucaj *101# i vidi.. moze se dobiti 50 besplatnih poruka, mozda i vise.. ako si to dobio mozes provjeriti na taj nacin..;)

ma ne pise nista, samo stanje i rok, a stanje mi cijeli dan ostaje isto, evo tacno 29 poruka poslao:icon_eek:

pa ako mozes vidjeti stanje onda je to to, al morao si dobiti smsom obavijest o tome.. pogledaj malo na bhmobile stranici, mozda ima neki info..
 
Član
Desilo se meni to jednom..javi se ovde sledeci put kad dopunis kredit da nam kazes kako ti je to sve lijepo skinulo :lol:

Sreca pa nisam se opustio previse pa zvao tetku u bangladeshu :D
 
Član
nodiash je napisao(la):
Desilo se meni to jednom..javi se ovde sledeci put kad dopunis kredit da nam kazes kako ti je to sve lijepo skinulo :lol:

Sreca pa nisam se opustio previse pa zvao tetku u bangladeshu :D

zato necu ni dopunit:cool:
 
svi smo upoznati u strucnost tih ljudi, a i njihovu obazrivost prema korisnicima, tako da to nije nikakav poklon, nego geskom si to dobio :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top