Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Selmir1 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ima li ko kakvu stolicu polomljenu da poklanja , treba mi za trike :D po mogucnosti okolina Sarajeva :icon_smile:

Kakva ti treba stolica ?? :icon_question:

kakvu imas ? :D samo da nije drvena trpezarijska :D

Moze li ovakva i sta treba da bude ok na njoj :icon_question:



Uploaded with ImageShack.us

eee imam i ja takvu , ta mi stoji u zadnjem slucaju :D

allroad je napisao(la):
Imam neke VDO cukice, nove zapakovane u kutiji, pa kad odem kuci uslikat cu, ne znam tacno koje su

ja bih uzeo , samo mi javi kakve su :cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Na automobilskom forumu u temi koja se nalazi u podforumu auto dijelovi poklanjaju se stolice i igrice:lol::lol:

poklonjenom konju se ne gleda u zube :cool:

allroad zainteresovan sam za cukice, imas pm ;)

usput ako neko ima retrovizore od golfa 2 , bio bi zahvalan, nije problem i platiti neku skromnu cjenu :cool:
 
Super Moderator
Ovako imam one oznake na gepek sto idu od audija
Znaci imam oznaku ''quattro'' ona kao duguljasta plocica
Imam slova allroa, fali d :D i imam 2.7T
 

187

Član
imam par sarafa za golfa 2, kratki su u pitanju.. meni ne trebaju pa eto ako kome treba nek se javi.. sutra provjerim koliko tacno imam
 

IGY

Član
Kad nee niko da kupi mozda neko hoce dzaba, smetaju mi samo
http://www.bhtuning.com/p-hdd-80gb-x2-t-70939.html
 

IGY

Član
prvi se javio ibizasa putem privatne poruke tako da njemu idu ;)


nikad prije nesto nije otislo :lol:
 
Član
Ako neko ima, ili čuje da negdje ima, krovni tapacirung golf 2, sa šiberom, 2 vrata neka mi javi :) nakon restauracije i lijepljenja imitacije alcantare se izvitoperio kod desnog zaštitnika za sunce i oko šibera, lijepili smo po uputstvima i sintelanom. Znam da je rijedak dio ali vrijedi pokušati. Unaprijed hvala i pozdrav
 
N

nenad

Poklanjam 2 mrezice/poklopce za zvucnike velicine 13cm, isti ovakvi Pioneer kao na slici.

 
Član
imal ko ovo da mu bode oci treba mi hitno ili da je vidio na otpadu moze i komplet sve ako ko ima u blizini TZ nek javi nece biti dzaba do jedno cenera al da ima zabice i da je sve OK...
slika3n.jpg

znaci moze i prekidac i sve ono sto ide jer mi treba za ekperimenta...:icon_smile:
 
Top