POJACALO POMOC

POJACALO POMOC

Član
zlajaaa je napisao(la):
Prekineš to naponsko kablo od antene ili upaljača i između krajeva kabla koje si osjeko staviš prekidač i to je to ;)



Jedan kraj na prvu nožicu, a drugi na drugu, treća nožica je za LED ;)


hvala :cool:
 
Član
Provjeri dali taj player novi koji imas posjedu posjeduje vise dodatnih zica poput narandzaste ili duple plave.
 
Član
pukim48 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidi seme :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:


bas ovako spoji kako ti je Zlaja nacrtao, ali obavezno vidi da li ti uopste imas struju na toj zici sto si spojio remote...jer velika je razlika u plejerima, npr....kod mene na kenwood-u nije remote gdje je oznacen ;)

Inžinjerska :D Ako nemaš instrument, uzmeš sijalicu neku od auta i provjeriš. Donji dio sijalice, onaj krug ti je + a okolo onaj metalni dio je masa (minus)... I spojiš jedan kraj žice na donji dio sijalice, a drugu žicu negdje na šasiju i to je to ;) Ako baš jako zasvjetli imaš 12V, ako ono tinja možda 5-6, ima i tog napona u autu ;) Ne znam što objašnjavam, evo šema :lol:

 
Član
idosa je napisao(la):
Provjeri dali taj player novi koji imas posjedu posjeduje vise dodatnih zica poput narandzaste ili duple plave.

ima slika na prvoj stranici to je sve sto ima

zlajaaa je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidi seme :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:


bas ovako spoji kako ti je Zlaja nacrtao, ali obavezno vidi da li ti uopste imas struju na toj zici sto si spojio remote...jer velika je razlika u plejerima, npr....kod mene na kenwood-u nije remote gdje je oznacen ;)

Inžinjerska :D Ako nemaš instrument, uzmeš sijalicu neku od auta i provjeriš. Donji dio sijalice, onaj krug ti je + a okolo onaj metalni dio je masa (minus)... I spojiš jedan kraj žice na donji dio sijalice, a drugu žicu negdje na šasiju i to je to ;) Ako baš jako zasvjetli imaš 12V, ako ono tinja možda 5-6, ima i tog napona u autu ;) Ne znam što objašnjavam, evo šema :lol:


hvala ove šeme grme heehe :lol::lol::lol:
 
Član
armin990 je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Provjeri dali taj player novi koji imas posjedu posjeduje vise dodatnih zica poput narandzaste ili duple plave.

ima slika na prvoj stranici to je sve sto ima

zlajaaa je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidi seme :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:


bas ovako spoji kako ti je Zlaja nacrtao, ali obavezno vidi da li ti uopste imas struju na toj zici sto si spojio remote...jer velika je razlika u plejerima, npr....kod mene na kenwood-u nije remote gdje je oznacen ;)

Inžinjerska :D Ako nemaš instrument, uzmeš sijalicu neku od auta i provjeriš. Donji dio sijalice, onaj krug ti je + a okolo onaj metalni dio je masa (minus)... I spojiš jedan kraj žice na donji dio sijalice, a drugu žicu negdje na šasiju i to je to ;) Ako baš jako zasvjetli imaš 12V, ako ono tinja možda 5-6, ima i tog napona u autu ;) Ne znam što objašnjavam, evo šema :lol:


hvala ove šeme grme heehe :lol::lol::lol:

evo danas malo spajao prekinuo zicu remote i izmedu stavio prekidac i radi mogu ugasiti pojacalo preko prekidaca samo sam probao uskoro ide novi prekidac i stavit cu ga naprijed sad mi je u gepeku ;)
2hqcls2.jpg
 
Top