POJACALO POMOC

POJACALO POMOC

Član
POZDRAV imam problem oko iskljucivanja pojacala na starom player-u bilo mi je kad iskljucim player iskljuci mi se i pojacalo i sve dobro radilo E sad nabavio novi player ugradio sve dobro radi ali mi ne iskljucuje pojacalo kad ga ugasim tek kad kljuc izvucem onda mi se pojacalo iskljuci (a spojio na plavu zicu ).
OPET STAVIM STARI PLAYER ON ISKLJUCUJE KAD NJEGA ISKLJUCIM..... ALI NOVI PLAYER NECE NA NOVOM PLAYERU IMAM imam crvenu zutu crnu i plavu na koju sam spojio od pojacala kablo ali ga ne gasi
AKO NEKO ZNA U CEMU JE PROBLEM NEK POMOGNE HVALA :icon_cry:
 
Član
plav-bijelo kablo (remote) za paljenje pojačala kad se plejer gasi, i na pojačalu gdje je + i masa imaš REM, jesi tako spojio i novi plejer? Koji je model? Crvena je + i žuta je memorija.. je li nov plejer?
 
Član
evo slike
nbemja.jpg


player je nov provjeravao sam na pojacalu sve je kako treba ali pleyer nece da ga ugasi
 
BHT Ovisnik
pa mislim da je to na nekim autima normalno da ide struja sve dok ne izvuces kljuc,u mene u volva cim vratim kontakt skroz nazad odmah prekida dovod struje i gasi se muzika,a u bmw-u tek kada izvadim kljuc iz brave iako sam vratio kontakt,tako sam vidio u jos dosta noivjih auta,radi na principu kao ono tek prvi kontkat
 
Član
CoL3 je napisao(la):
pa mislim da je to na nekim autima normalno da ide struja sve dok ne izvuces kljuc,u mene u volva cim vratim kontakt skroz nazad odmah prekida dovod struje i gasi se muzika,a u bmw-u tek kada izvadim kljuc iz brave iako sam vratio kontakt,tako sam vidio u jos dosta noivjih auta,radi na principu kao ono tek prvi kontkat

prije mi se gasilo pojacalo cim iskljucim player a sad u novog player-a pojacalo se gasi samo ako kljuc izvadim
 
Član
Probaj spojit na antenu ili nešto sl. i to bi trebalo palit. Bitno ti je samo da 12V i upaliće pojačalo, možeš uzet od upaljača pa palit pojačalo, samo stavi prekidaš i eto. U mene je fabrički 2din plejer i pojačalo palim preko instalacije za telefon ;)
 
Član
najbolje uzmi ispitivac pa vidi ako slucajno ima jos koja zica daje li plus onda kad je upaljen player.. vidi trebao bi biti da daje neki plus kad se upali ako nista bar onaj za antenu pa mozes na nju spojiti..
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Probaj spojit na antenu ili nešto sl. i to bi trebalo palit. Bitno ti je samo da 12V i upaliće pojačalo, možeš uzet od upaljača pa palit pojačalo, samo stavi prekidaš i eto. U mene je fabrički 2din plejer i pojačalo palim preko instalacije za telefon ;)

probat cu najbolje bi bilo da moze kao na starom player-u ali sto jednostavno kad moze komplikovano:icon_smile:

Forare je napisao(la):
najbolje uzmi ispitivac pa vidi ako slucajno ima jos koja zica daje li plus onda kad je upaljen player.. vidi trebao bi biti da daje neki plus kad se upali ako nista bar onaj za antenu pa mozes na nju spojiti..
morat cu nesto skontati jer nekad ne palim radion i nebi da mi pojacalo stalno upaljeno
 
Član
onda ti je najbolje na nekakav prekidacic da spojis tu zicu od pojacala i mozes kad hoces da ga iskljucujes/ukljucujes ;)
 
Član
Forare je napisao(la):
onda ti je najbolje na nekakav prekidacic da spojis tu zicu od pojacala i mozes kad hoces da ga iskljucujes/ukljucujes ;)

hvala na idejama ima li kakav tutorijal ili objasnjenje na koji nacin to postaviti
 
Član
Prekineš to naponsko kablo od antene ili upaljača i između krajeva kabla koje si osjeko staviš prekidač i to je to ;)



Jedan kraj na prvu nožicu, a drugi na drugu, treća nožica je za LED ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Prekineš to naponsko kablo od antene ili upaljača i između krajeva kabla koje si osjeko staviš prekidač i to je to ;)



Jedan kraj na prvu nožicu, a drugi na drugu, treća nožica je za LED ;)



vidi seme :lol::lol::lol:

:icon_exclaim:


bas ovako spoji kako ti je Zlaja nacrtao, ali obavezno vidi da li ti uopste imas struju na toj zici sto si spojio remote...jer velika je razlika u plejerima, npr....kod mene na kenwood-u nije remote gdje je oznacen ;)
 
Top