POGINUO MOTOCIKLIST MIREL IMAMOVIĆ

POGINUO MOTOCIKLIST MIREL IMAMOVIĆ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
strasno,jbg volim se voziti i na 2 tocka ali kad tad se pada.......pa i ovako tragicno se zavrsiti moze....
 
Član
Devetnaestogodišnji državljanin Velike Britanije koji je upravljao Nisan Micra koja je učestvovala u saobraćajnoj nesreći jučer je predat kantonalnom tužilaštvu. On je prema prvim navodima oduzeo pravo prvenstva usljed čega je došlo do kontakta između pomenutog vozila i motocikla Dukati kojim je upravljao M.I. iz sarajeva koji je na licu mjesta podlegao. Tužilaštvo će podići optužbu...
 
Član
zamaglimo sve sto ukazuje na identitet kad montiramo emisije, al je dobro da se prikaze da bar neko od takvih skonta sta mu moze biti
ntv Hayat
 
Član
daki je napisao(la):
Malo off teme, ali recimo dok sam vozio Audija (auto je bilo staro 20 godina), puno brze sam vozio, dosta vise rizikovao, nepotrebno, i nekako uvjek vozio na ivici, pogotovo kada idem za Sa.

Sada sam primjetio da uopste ne vozim brzo, i non stop me svjet pretice ono mslim ja vozim 80k/h, pojedinci preticu.
Ne znam dali to ima veze sa promjenom auta ili sta..

i ja sam neki dan razmišljao o tome, dok sam vozio golfa II 1.6d od starog nekako sam uvijek imao potrebu ić brže, ne baš pretjecat, al više po gasu, sad kad je stari kupio passata novijeg, većeg, boljeg, jačeg, nekako više i nemam tu potrebu, povremeno ga stisnem na praznoj cesti, al ovak po gradu i to normalna, čak i sporija vožnja. Mislim da to ima ipak nekakve veze sa dokazivanjem, kad voziš stariji auto želiš se dokazat da možeš kao i novi, jači auti, ne želiš da te netko pretječe i slično. Kad voziš dovoljno mlad i jak auto, i nije te briga ak te netko pretječe, i nemoraš ić brzo da bi ljudi znali da ti možeš ić brzo. Eto, nekako sam na taj zaključak došao..
 
Član
corrado je napisao(la):
daki je napisao(la):
Malo off teme, ali recimo dok sam vozio Audija (auto je bilo staro 20 godina), puno brze sam vozio, dosta vise rizikovao, nepotrebno, i nekako uvjek vozio na ivici, pogotovo kada idem za Sa.

Sada sam primjetio da uopste ne vozim brzo, i non stop me svjet pretice ono mslim ja vozim 80k/h, pojedinci preticu.
Ne znam dali to ima veze sa promjenom auta ili sta..

i ja sam neki dan razmišljao o tome, dok sam vozio golfa II 1.6d od starog nekako sam uvijek imao potrebu ić brže, ne baš pretjecat, al više po gasu, sad kad je stari kupio passata novijeg, većeg, boljeg, jačeg, nekako više i nemam tu potrebu, povremeno ga stisnem na praznoj cesti, al ovak po gradu i to normalna, čak i sporija vožnja. Mislim da to ima ipak nekakve veze sa dokazivanjem, kad voziš stariji auto želiš se dokazat da možeš kao i novi, jači auti, ne želiš da te netko pretječe i slično. Kad voziš dovoljno mlad i jak auto, i nije te briga ak te netko pretječe, i nemoraš ić brzo da bi ljudi znali da ti možeš ić brzo. Eto, nekako sam na taj zaključak došao..

I kod mene je isti slucaj... Ja mislio da je od traume od saobracajke, onda sjedem u staru a4 i skontam da opet vozim prebrzo... Bolje auto manja brzina... Sad se polako vozikam sa 3.0 i bas me boli uvo kad me pretekne neki 1.2 ili 1.6....
 
Član
ma vala kod mene nema veze koje je auto...vozam od buraza Corsu 1.2 89. god, pa opet polako...
vozam i od starog Xsaru Picasso 1.6 HDi 07. god, pa opet polako...nekad volim u 2. gas stisnut da osjetim turbo, al to ide do nekih 50 km/h i nista dalje...znaci nema veze koje je auto, uvijek isto vozim...
a i ovaj 19 godina, naso dolazit uz VB u BiH...i jos ne zna nasa pravila...koji papak...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma vala kod mene nema veze koje je auto...vozam od buraza Corsu 1.2 89. god, pa opet polako...
vozam i od starog Xsaru Picasso 1.6 HDi 07. god, pa opet polako...nekad volim u 2. gas stisnut da osjetim turbo, al to ide do nekih 50 km/h i nista dalje...znaci nema veze koje je auto, uvijek isto vozim...
a i ovaj 19 godina, naso dolazit uz VB u BiH...i jos ne zna nasa pravila...koji papak...

Sve to stoji ali zastitna oprema treba da se nosi nema tu puno price 50% je sigurno da se nebi dwsilo ono sto se desilo da je momak imao bar kacigu... Al neki kazu sudbina trebalo tako da bude i bilo... Nije istina mi smo krojaci svoje sudbine i sami je sebi određujemo i ne treba se igrati sa njom... Šteta za momka licno ga ne znam al kazu da je bio dobar momak samo da je bogdo imao kacigu 100% nebi ovako prosao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top