Pofalići sudar

Pofalići sudar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igbala ***** joj mater seljacku i umobolnu,kakva je to mater dozvoliti sinu da se trka ? u pm ja retardiranog svijeta
 
Član
pa kakva je to majka??? vozi se sa maloljetnim djetetom i jos mu dozvoljava da se trka... WTF???
Treba u zatvor i Damira i ikbalu.....
 
Član
ma to treba sve pobit,ubice neko dijete koje je tek pocelo zivjet radi svog hajvanluka,da tako kazem,boze sacuvaj,i onda neko kaze seljak za nekog ko zivi na selu,trudi se da prezivi,i mozda bas njegovo dijete udari neki maloljetni debil poput ovog...ovo je primjer seljakluka i primitivizma,i sve sto se desava je upravo zbog ovakvih...koji ce,ak ih zaustavi policija,rec da im je stari ministar il neko drugo g**** u vladi i drot ce se pokupit:icon_mad:
 
Početnik
I cijelu noc divljao po gradu i nigdje policije... a nas u 23:05 hvataju na deset metara od kuce,papci jedni... tako nedavno u sarajevu jedan celo sa jettom udari momka s motorom, i da pobjegne jos ga jednom udari i opet pobjeze, i nakon 15 minuta vraca se zena sa istom jettom i kaze ja sam vas udarila, ja sam vozila, a vozac bio celav, nemozes pogrijesiti..bem ti takvu mater!
 
cuj mali pobjego, a mati rekla da je ona vozila:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
pa to treba objesit sve, to nemoze bit normalno Bog dragi da kaze:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
cuj mali pobjego, a mati rekla da je ona vozila:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
pa to treba objesit sve, to nemoze bit normalno Bog dragi da kaze:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:

ma dobro,to je i razumljivo,mati to radi da zastiti dijete,dosta bi ih tako uradilo,al je debil zato sto mu je dala,prvo sto je voznja kroz grad,a drugo sto mali divlja,vidjela da zna krenut da mu se ne ugasi i mali odmah sumaher:S
 
Član
Bojan je napisao(la):
Ne treba nikog vješat, samo prepisat njemačke zakone

Jednostavno i najpametnije,a ovog bahatog maloljetnika u taj novi zatvor i vjecna robija,kad se trkas imaj muda pa stani na semafor pogledaj vozaca u lice kada gubis!!! Mene sa puntom nije stid kada izgubim pa stanem,a ovaj hadjo mama mu kupila peticu i hajde sine ubijaj jadne ljude oko nas!!! Boze sacuvaj
 
Član
RedLine je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
Ne treba nikog vješat, samo prepisat njemačke zakone

Jednostavno i najpametnije,a ovog bahatog maloljetnika u taj novi zatvor i vjecna robija,kad se trkas imaj muda pa stani na semafor pogledaj vozaca u lice kada gubis!!! Mene sa puntom nije stid kada izgubim pa stanem,a ovaj hadjo mama mu kupila peticu i hajde sine ubijaj jadne ljude oko nas!!! Boze sacuvaj

aa prijateljuu nece on u zatvor , ma znas isam pa nijeta 5 ica s neba pala rijesiceto stari,i nista . . kao i uvijek:D
 
Član
strasno fakat, vidjeli smo sinoc, i stali malo al nas policija rastjera da ne pravimo guzvu!!!
sreca pa nema poginulih ja sam mislio da bar jedno ili dvoje, sudar pri punoj brzini mislim da ona petica nije kocila!!!!!
A sto se tice petice golfa ne bih se slozio da je samo "tatin sinovi" vozaju, ali eto svako ima svoje misljenje!
 
Član
c SEat a je napisao(la):
strasno fakat, vidjeli smo sinoc, i stali malo al nas policija rastjera da ne pravimo guzvu!!!
sreca pa nema poginulih ja sam mislio da bar jedno ili dvoje, sudar pri punoj brzini mislim da ona petica nije kocila!!!!!
A sto se tice petice golfa ne bih se slozio da je samo "tatin sinovi" vozaju, ali eto svako ima svoje misljenje!

mali ima 17 godina,ja mislim:icon_question:ak to nije tatin sin ko je onda
mislim,ima ljudi koji su je zaradili al sa 17...tesko...
 
Početnik
edoze je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
strasno fakat, vidjeli smo sinoc, i stali malo al nas policija rastjera da ne pravimo guzvu!!!
sreca pa nema poginulih ja sam mislio da bar jedno ili dvoje, sudar pri punoj brzini mislim da ona petica nije kocila!!!!!
A sto se tice petice golfa ne bih se slozio da je samo "tatin sinovi" vozaju, ali eto svako ima svoje misljenje!

mali ima 17 godina,ja mislim:icon_question:ak to nije tatin sin ko je onda
mislim,ima ljudi koji su je zaradili al sa 17...tesko...

nije tatin,mamin sin,vidis da mu ta kurva stoji iza ledja.. e da mu hoce sad zabranu sloziti kakvu da ne moze polagati vozacki bar 3-4 godine, al mamin sin, dobice je za 18-ti rodjendan...
 
Član
Oggy je napisao(la):
edoze je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
strasno fakat, vidjeli smo sinoc, i stali malo al nas policija rastjera da ne pravimo guzvu!!!
sreca pa nema poginulih ja sam mislio da bar jedno ili dvoje, sudar pri punoj brzini mislim da ona petica nije kocila!!!!!
A sto se tice petice golfa ne bih se slozio da je samo "tatin sinovi" vozaju, ali eto svako ima svoje misljenje!

mali ima 17 godina,ja mislim:icon_question:ak to nije tatin sin ko je onda
mislim,ima ljudi koji su je zaradili al sa 17...tesko...

nije tatin,mamin sin,vidis da mu ta kurva stoji iza ledja.. e da mu hoce sad zabranu sloziti kakvu da ne moze polagati vozacki bar 3-4 godine, al mamin sin, dobice je za 18-ti rodjendan...

ako stari potegne veze,dobice i ranije:S
al et,uvijek ce bit takvih
 
Član
Citam ovu temu i jedino sto vidim kako svi kritikujete tog malog sto je divljao... Niko nije ni spomenuo da je mozda i vozac trice kriv jer je prosao kroz crveno... Da ovaj u petici nije divljao, mozda bi se u njega zabio manjom brzinom, ali za sudar je vecim dijelom kriv vozac trice...

Ne podrzavam divljanje niti ugrozavanje drugih u saobracaju, ali svi ste osuli paljbu po ovom klinji... Vratite se malo unazad i vidite sta je vama bilo u glavi sa 17 godina, plus toga nema ovdje nikog ko nije upao u kriticnu situaciju, bez divljanja ili sa njim... Na ulici se svasta moze dogoditi i bas kad nesto puno kritikujete sutra se moze vama desiti, pogotovo sto vecina ovdje vozi sredjivana auta koja na svaki pritisak gasa vicu: jos...jos...

Mali samo nije imao srece.... Nadam se da mi nece sad neko reci, e vidis, ja se nikad nisam nisakim potrkao.... Svi smo to radili, neki to jos uvjek rade, a neki nemaju srece i iskustva, kao sto je bio ovaj klinjo...

Iskustvo nas uci sta se sve moze desiti na ulici, pa ako se srecno provucemo kroz jednu situaciju, iduci put cemo paziti, ali neki nazalost nemaju srece da se izvuku, pa onda moraju uciti na svojim greskama... Ja recimo doskora nisam znao da moram paziti hoce li se neko polukruzno okretati, kada vozim auto-putem... Ali sam imao priliku nauciti na svojoj kozi da ima i takvih retardiranih ljudi, koji stoje u brzoj traci i cekaju da se oslobodi kontra smijer, da se mogu vratiti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top