Podešavanje trapa ?

Podešavanje trapa ?

Član
joco1 je napisao(la):
Gdje u Mostaru podesiti trap na e36 ?

Šta ti se tačno desilo s trapom... ?

Možda bi i ja trebao pogledati nešto vezano za trap, kod nas u Jablanici nema niko... tako da mi je Mostar najbliži, pa i mene isto interesuje...
 
Član
Nije ništa, mjenjana krajnica i tako ga ja kupio, ništa strašno, jednostavno hoću da sam siguran da je OK.
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
imas u Konjicu 061610070

Ko to radi u Ko, da ne zovem... znaš ime ? ili ime radnje... ? jer imam gore jednog pacijenta koji mi je radio jednu sitnicu pa mi ujebao dosta drugih stvari... pa mu je malo falilo zimus da pliva po Neretvi... zato pitam prije već nazovem :)
 
antrax je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
imas u Konjicu 061610070

Ko to radi u Ko, da ne zovem... znaš ime ? ili ime radnje... ? jer imam gore jednog pacijenta koji mi je radio jednu sitnicu pa mi ujebao dosta drugih stvari... pa mu je malo falilo zimus da pliva po Neretvi... zato pitam prije već nazovem :)
[/quot

momak radio godinu samnom u radionici,naucio par stvari,brat mu poslao masine iz inostranstva...iz pravca Sa prije ulaska u Konjic s desne...nisam rekao kako radi,nego da radi spuru...odaziva se na ''Meha'' :D
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
antrax je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
imas u Konjicu 061610070

Ko to radi u Ko, da ne zovem... znaš ime ? ili ime radnje... ? jer imam gore jednog pacijenta koji mi je radio jednu sitnicu pa mi ujebao dosta drugih stvari... pa mu je malo falilo zimus da pliva po Neretvi... zato pitam prije već nazovem :)
[/quot

momak radio godinu samnom u radionici,naucio par stvari,brat mu poslao masine iz inostranstva...iz pravca Sa prije ulaska u Konjic s desne...nisam rekao kako radi,nego da radi spuru...odaziva se na ''Meha'' :D

Hvala lijepo... znam gdje je, imaju u blizu dvije radnje... kod njega nisam bio nikad, bio sam kod ovog drugog, on ne radi te stvari... nije to ovaj na kojeg sam ja otišao ;)
 
Član
Podešavanje trapa imaš na dosta mjesta u Mostaru. Asd je katastrofa, meni je lik smrsio auto za 10 minuta. Čuo sam od dosta ljudi da nisu zadovoljni. Najbolje podešavanje je u citroenu, pored Lijanovićevog mercedes salona. Cijena 25 km. Nije loše ni u Kia servisu na bišću polju. Vozio sam par auta na oba mjesta, super sam zadovoljan;)
 
Član
antrax je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
antrax je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
imas u Konjicu 061610070

Ko to radi u Ko, da ne zovem... znaš ime ? ili ime radnje... ? jer imam gore jednog pacijenta koji mi je radio jednu sitnicu pa mi ujebao dosta drugih stvari... pa mu je malo falilo zimus da pliva po Neretvi... zato pitam prije već nazovem :)
[/quot

momak radio godinu samnom u radionici,naucio par stvari,brat mu poslao masine iz inostranstva...iz pravca Sa prije ulaska u Konjic s desne...nisam rekao kako radi,nego da radi spuru...odaziva se na ''Meha'' :D

Hvala lijepo... znam gdje je, imaju u blizu dvije radnje... kod njega nisam bio nikad, bio sam kod ovog drugog, on ne radi te stvari... nije to ovaj na kojeg sam ja otišao ;)

ti si vjerovatno otisao na Belog,momak zelenu dvicu voza,a ovi bi ti trebali biti odmah ispod ondje..
 
ZELA GTI je napisao(la):
Podešavanje trapa imaš na dosta mjesta u Mostaru. Asd je katastrofa, meni je lik smrsio auto za 10 minuta. Čuo sam od dosta ljudi da nisu zadovoljni. Najbolje podešavanje je u citroenu, pored Lijanovićevog mercedes salona. Cijena 25 km. Nije loše ni u Kia servisu na bišću polju. Vozio sam par auta na oba mjesta, super sam zadovoljan;)

Zela spura na tvom autu i nebi trebala trajati vise haha salim se ..nema nagiba tockova samo spura na prednjoj osovini,ako ide sve ''glat'' i netreba vise od 10min. da se uradi



ti si vjerovatno otisao na Belog,momak zelenu dvicu voza,a ovi bi ti trebali biti odmah ispod ondje..
[/quote]

jeste to je taj na koga mislim..u Konjicu ga zovu Beli ,dok je radio kod mene zvali smo ga Meha :lol: dobar momak,mlad trudi se
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Podešavanje trapa imaš na dosta mjesta u Mostaru. Asd je katastrofa, meni je lik smrsio auto za 10 minuta. Čuo sam od dosta ljudi da nisu zadovoljni. Najbolje podešavanje je u citroenu, pored Lijanovićevog mercedes salona. Cijena 25 km. Nije loše ni u Kia servisu na bišću polju. Vozio sam par auta na oba mjesta, super sam zadovoljan;)

Hvala Zela...;)
 
Član
Hajdi kad smo kod trapa i E36 da ne otvaram novu temu. Jel strasno ako je nagib na prednjim tockovima razlicita. kod mene je na lijevoj strani 0´59 stepeni a na desnoj 1`59 stepena izgleda da nije dobro uradjen nakon udesa.
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
nevalja ti ti jaba nikako...vuce u lijevu a trosi desnu s unutrasnje strane

Morat cu to sredit.

Nije mi nista pokazivalo prije jer mi je letva volana imala lufta, sad kad sam drugu stavio i jos KW gewinde poceo mi vuci u lijevo.

Ali jos cu to provjerit. Radio sam optiku kod jednog u Odzaku ima masinu u koju sumnjam da je ispravna. To ti je dizalica sa 4 stuba i na njoj su za svaku gumu neki senzori sa tri kraka i ti krakovi stisnu od gumu i to mu pokazuje vrijednosti. Jos nisam vidio da ista mjeri nego ukucava vrijednosti u komputer i to mu pokaze sto je ukucao znaci nema da bira podatke o vozilu koji je na dizalici. Jos nije kompenzirao dur na gumi, znaci nije podigao prednji kraj auta pa okretao gume da vidi ima li dur na gumi ili da je felga kriva.
Da su bogdom Hadzici blize dosao bi kod Vas da to vidim jer imate dobar uredaj.
Otici cu u Modricu pa cu provjerit prvo.
 
Top