Poderano, propalo sjediste, kako popravit?

Poderano, propalo sjediste, kako popravit?

Član
joj brate kakva pur pjena, gdje ces to, pa znas li kakva postane za dva mjeseca, ako neznas slikat cu ti heheheheee... ljudi su ti predlozili tahira, fino kod covjeka i odradi ti za 10.....
 
Upravo tako, ne radim za svoje auto, pri tom misleci na bijelog Civica, nego su ovo sjedista iz druge Honde koja ide na prodaju nekad kasnije. Svakako kao sto rekoh sutra idem kupit jos dva sjedista, kao donore jer je jedno slomljeno prilikom sudara, stoga mozda vec sutra, prekosutra ih odradim, zamijenim spuzve i platna, a mozda i ostavim pjenu da vidim kako ce se ponasat. Inace, pjena nije vani, da su njom formirana sjedista, nego je unutar spuzvi, tako da i da se raspadne opet nece puno otjecat na sam oblik, vise je tu da popuni prazninu unutar sjebanih profila.
 
Član
da i ja priupitam :icon_smile:

cim je najbolje popunit, mjesto gdje je bio airbag(ispucao) je, sjedista su profilisana i to... kontao sam uzet spuzve, malo pur pjene ljepila i nagurat :icon_rolleyes: jer na tom dijelu se ne "sjedi" direktno, to je zadnji bocni dio sjedista... bitno je fino popunit, da mogu zategnut sjediste i zasit ponovo...
 
pur pjena otvrdne, al ono bas, samo cu ti to rec, iako meni se jos nije ni razvalila, nit ista, jer nisam njome oblikovao profile, samo pounio prazninu.

Najbolje brate da nadjes spuzve koja je iste tvrdoce kao i ta u sjedistima vec i posto je nemoguce savrseno natrpat, da bude ravno, uzmi one sive trake (sto u filmovima otmicari koriste) i sa njom obmotaj preko tog dijela u kojem si natrpo spuzvu
 
Član
ja cekam da vidim hocetel nesto pametno napisat, a vi se zajebajete

pogledajte sta mene posla ceka:icon_biggrin:

http://imageshack.us/g/411/12102011081.jpg/
 
Top