Poderano, propalo sjediste, kako popravit?

Poderano, propalo sjediste, kako popravit?

Naslov dovoljno govori, al da malo preciziram.

Imam jedan set crx sjedista kod kojeg je vozacevo prilicno razvaljeno, navlaka se poderala, al to mi je manje bitno, sta me konkretno zanima cime i kako vratit oblik, spuzve su se razvalile i pokidale i onaj profilisani dio je izgubio svoj oblik.

slika je sa neta, nisu u ovoliko losem stanju, al eto za primjer da se vidi sta me zanima.

64203871cy1.jpg


Negdje sam naletio na neke slike kako su likovi popunili ove rupe sa haman pur pjenom, pa sta mislite o tome, popunim rupe, kad se stvrdne pjena odrezes fino i oblikujes da bude bar priblizno oem oblika. Ili ima neki pametniji nacin.
 
Član
Mislim da je kolega roki imao isti problema.. Rijesenje za te muke je kolega "autopresvlake" ili ti ga Tahir :cool:
 
Član
http://www.bhtuning.com/auto-sjedista-presvlake-popravka-i-sl-t-58253.html

evo kako je kod rokija ispalo ;)
 
Nista to, nije mi od velike vaznosti da to bude picikato, jer nije za moje auto, nego za ovu drugu Hondu sto sam uzeo i ne daju mi se neke pare na nju, nego sve planiram radit sam, pa koliko uspijem, uspijem. Zato mi treba neki konkretan savjet samo cime vratit oblik razvaljenih profila na sjedistu ;)
 
kupio sam pur pjene pa cu probat i sa njom malo kemijat, aj 5 km nije puno da se da na dodatno znanje i iskustvo :icon_biggrin:

fala svjema, ako ima ko jos kakvih prijedloga neka pise, molio bih lijepo ;)
 
Član
uzmi stiropor , ljudi prave branike od njega mozes i ti to :D

a ok je i pur pjena....al za stolariju :D
 
nabavio sam: pur pjenu, tonu vate :D , onu sivu jaku traku, filca 3mm- arskog i krecem sa poslom.

Sutra cu kupit jos dva sjedista sto sam usmeko, stoga Vladica stedi pare, bice jedna za tebe :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
nabavio sam: pur pjenu, tonu vate :D , onu sivu jaku traku, filca 3mm- arskog i krecem sa poslom.

Sutra cu kupit jos dva sjedista sto sam usmeko, stoga Vladica stedi pare, bice jedna za tebe :cool:

Nadam se ne ta sa pur pjenom :D:lol:
 
uradio sam, donji dio bar, koristio pur pjenu, filc i ovu sivu traku, koja iako skupa je bas beton. Ovako, na izgled nije lose, al sto se tice sjedenja i udobnosti, ebo majku cak mi je i bolje nego fabricki, jer je pur pjena tvrda i ovaj lijevi profil sad pruza bolji oslonac nego desni :icon_biggrin:

sto se mene tice za prvi put win

postavit cu slike kad zavrsim, iako nisam ufotko prije kako je bilo, jbg
 
Top