Pocket Bike Yamaha

Pocket Bike Yamaha

Član
Ide ko lud, zvuk je stvarno nenormalan odjekuje pola grada od njega xD

Karbas cu danas jos probat nastelat, mislim da je stangas bio prejak i da je smjesa bila losa posto ide na mjesavinu, mjesavina se sipa u jedan rezervar, pa mislim da je previse ulja bilo, ugl. otic cu uzet jos goriva pa cemo probat ako ne bude valjalo onda cu se zabrinuti

Sto se padova tice, gledao sam po netu, nema nekih opasnih padova sa ovoga, s obzirom na to da imam svu opremu (kacigu, rukavice i sl.) i da ovo ne postize neke ogromne brzine mislim da se nemoze tkao puno povrijediti pri padu, gledao sam dosta klipova sa nesrecama ovakvih kosilica, mislim da nije toliko opasan koliko se cini :)
 
Član
Vozio sam ovu spravicu, ima fenomenalan zvuk prosto te tera da drzis pun gas, srecom ne moze mnogo brzo ali imas osecaj na njemu da nije bas sporo, dobar je za zabavu ali pazi da ne podletis negde;)
 
BHT Ovisnik
cek jel ovo ono malo cudo visine oko 50cm ???

uvijek me cudilo kako se ovo vozi,odnosno kako se stane na njega ako je to to:D
 
Član
Ovo je stroj :) bas super motoric :) veoma zanimnljivo za voziti i super osjecaj :icon_smile: imao sam priliku voziti mini bike i super je za voziti :cool: nije nestabilno kao sto izgleda;) to su dosta stabilni motorici :cool:
 
Član
masina :cool: ima jedan mali u komsiluku ori se sve kad naidje ali kretanje je najsmjesnije razguljiva se a nikad krenut pa onda malo nogom zagura :cool::cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
cek jel ovo ono malo cudo visine oko 50cm ???

uvijek me cudilo kako se ovo vozi,odnosno kako se stane na njega ako je to to:D

Jeste, upravo to :) eto iducom prilikom cu ga povest u gepeku na pistu pa probaj kako se ovo vozi :D



adi187 je napisao(la):
Ma cudo :)
Neka jew sa srecom i da se navozas koji put odes na more i tak :)

Bas sam razmisljao da se za Osjek zaputim na SR sa njim, Imam jos vremena da se predomislim, mozda i odem...





:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
gledam ja jednom,u zenici,dok sipam gorivo
zuji nesto iza krivine
kad izleti momak na ovom cudu
dodje pred haustor
ugasi
uze motor u ruke,i ode kuci uz stepenice
ja se zakocenuo :lol:
 
Član
hahaha imoo sam ja ovo prije 2 godine :lol:

komsijama smetalo i ja ga prodo ... mater im :lol:

kolko te je ovaj kosto ak nije tajna? :icon_smile:
 
Top