Pocket Bike Yamaha

Pocket Bike Yamaha

Član
Marka: Yamaha
Kubika: 40
Model: Pocket Bike
Godiste: 2010.
Info: Danas kupljen, i stvarno zanimljiva vozilica, malo sam danas imao problema oko paljenja karburator je zezao malo, sta vi mislite zbog cega, jel moguce da previse ulja ima u smjesi ili sta?
Da ne duljim evo par slicica

Slike:



 
Član
dobra motorka :lol:

ako je previse ulja u smjesi, skini svjecicu i vidi je li zamascena. ako je suha, onda je dobra smjesa :D isto tako moze biti da svjecica nije ok, kako se ponasa kad radi, jel ga gusi, jel puca, pojasni malo? nije veliki kvar sigurno
 
Član
svaki ovaj motorcic ima problema sa karburatorom i uopste sa motorom,,,,,,ja imao jedan radio godinu dana i otisle karike(klipni prstenovi) i poznajem jos 4-5 ljudi koji su imali ovo i nije nijedan trajao duze od godinu dana,,,fafino u PM
 

LSD

Član
heh...zanimljiva stvarcica...jos samo da ima zvuk kao pravi veliki djecaci bio bi vrhunac
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
superman je napisao(la):
kakav stroj za poginuti

Reče čovjek koji je prije par dana skršio auto u temelj :lol::lol:

Nemoj se smijati tudjoj nesreci! :icon_mad:

Vozio sam ovako nesto, uglavnom nakon par predjenih km sve te zivo zaboli! Rasiri noge ko zenska i gassssssssssssss! :cool:
 
Super Moderator
Yamaha, jos nova, a zeza karburator ? cudno

Fino izgleda simpaticni su za vozit i za zajebancije :D

ZELA GTI je napisao(la):
superman je napisao(la):
kakav stroj za poginuti

Reče čovjek koji je prije par dana skršio auto u temelj :lol::lol:

ni ja stvarno ne razumijem ovaj post :icon_confused:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
superman je napisao(la):
kakav stroj za poginuti

Reče čovjek koji je prije par dana skršio auto u temelj :lol::lol:

i nek mi neko kaze da si normalan, treba i njega zajedno s tobom u bolnicu kakvu poslat. neka me banuju ako hoce zbog "vrijedjanja", ali fkt smatram da nije normalno smijati se necijem udesu i nesreci...

btw, sto se tice teme, vidjao sam par puta u gradu slicne motorcice, i uvijek mi je prva pomisao bila, kako li je neudobno onom sto vozi :lol:
 
Top