PLIN U TURBO MOTORIMA

PLIN U TURBO MOTORIMA

Član
dado990 je napisao(la):
Ako je neko imao iskustva s tim stvarima, konkretno za audi 2.7 bi turbo, ili bilo koji turbo motor, kako se ponašaju, isplati li se, neke komplikacije, svaki savjet je dobro dosao

ne razmisljaj drug puno, to je 5v motor sa dvije k03 turbine (isto sto ima i 1.8t) tako da ce savrseno podnositi LPG, ne propustaj takvu masinu

madmono je napisao(la):
Jeste isplativo je da trosis jedan rezeorvar bezina pa dva plina i sve tako. Medzutim posto se kod nas obicno vozi na plin ja dajem tom motoru 1 god. Pa generalka kladim se da ni jedan turbak bezinac nece izdrazati vise od godine. Zacepe se dizne pa krene redom jedno po jedno...


Ljudi mi nemamo bezina kako treba za turbo motore a ne na plin da to tako savrseno radi TESKOOO :123::123::123:

Eee domacine sta rece pa osta ziv, zasto lupas kada ne znas i pricas nesto kada nisi kompetentan za to. Za dvije godine koliko vozim na LPG presao sam cijelih 50000km, i ne da nece otici motor nego lpg cuva motor jer svojim sagorjevanjem ne ostavlja nista ocito ne poznajes tu hemijsku reakciju ;) a dizna zacepiti nece jer na LPG prebacuje kada postigne radnu temperaturu vode, to znaci da ce vozilo uvijek raditi nekih 10% na benzin od ukupnog broja radnih sati ;)
 
madmono je napisao(la):
a što bolan pišeš o nećemu o čemu pojma nemaš???


Haj em ti nauci svijuti :lol:

evo naucile su te i ostale kolege s foruma , ne javljaj se na teme bezveze , samo da bi nesto piskarao , jer se odmah vidi da si laik
 
Top