plin na motor sa direktnim ubrizgavanjem (npr. vw FSI)

plin na motor sa direktnim ubrizgavanjem (npr. vw FSI)

BHT Ovisnik
Pozdrav,dugo planiram ugraditi plin u svog volva,motor je 1.8 GDI sa direktnim uzbrizgavanjem tipa volkswagenov FSI motor,znaci ne multipoint injection kao vecina motora u nas,zanima me kako ovi motori s direktnim ubrizgavanjem podnose plin,inace su motori malo osjetljivi na lose gorivo,kako stoje s plinom,jel tko zna ili cak sto vise ima iskustva ? :icon_question:
sto se tice sekventa na obicne MPI motore znam sve,upucen sam,ali ovdje je vec drugacije malo....
hvala:icon_smile:
 
Ja sam neki dan na TFSI gledao i lijepa cifra dodje blizu 2.000 eu da se ugradi je bilo s tim da sam samo Italijanski sistem gledao kvaliteta i to sem toga nista neznam hehe
 
BHT Ovisnik
za moj u Njegosa u Sarajevu trazi 1000km,lovato valjda,rođak je radio u njega par auta,sebi je radio u audia 2.8 quattro,nema nikakvih problema,al volio bih ovako znati ako neko nekoga zna da ima ugrađen il sl. jer vjerujem da nitko se nece javiti s informacijom iz prve ruke,ali svaka pomoc je dobro dosla
 
Član
Nadam se da se ne ljutiš, CoL3, imam i ja jedno pitanje?

Kako se ponaša plin na Volvo 1.9 turbo benzinskom motoru i da li je preporučljivo i ko to zna uraditi?
 
BHT Ovisnik
netko ???

@oggy
znam dosta raje sa volvo foruma RH,imaju T4 taj od 200ks i onaj od 160ks,velikom vecinom imaju plin,nitko se ne zali
 
Član
CoL3 je napisao(la):
netko ???

@oggy
znam dosta raje sa volvo foruma RH,imaju T4 taj od 200ks i onaj od 160ks,velikom vecinom imaju plin,nitko se ne zali

Nisam registrovan na tim forumima. Za sad čisto istražujem automobilčiće koji mi se sviđaju, prvenstveno zbog motorizacije, a na poslednjem mjestu mi je izgled. Aj' ako ti nije mrsko, nabaci mi par linkova od garaža sa tim motorima, čisto da prelistam, ako se sjetiš i uhvatiš vremena. Hvala ti unaprijed. Što se tiče plina, definitivno će ići u svaki auto koji budem imao, a bude mi uzimao više od 8l benzina.;)
 
BHT Ovisnik
meni ne uzima ni toliko,ali prilicno mnogo prelazim kilometraze,meni je pravo krivo sto nisam uzeo ovog turbaka,mislio sam od 160ks al nisam nasao,a T4 sam mislio da ce mi bii prejak,ali se lako naviknes na snagu,u poređenju s drugim vozilima ovaj T4 je pravi ubojica,moze se reci mekog srca:cool:
pogledam pa ti posaljem:icon_biggrin:
 
Član
ja sam negdje citao da plin i fsi ubrizgavanje nisu bas idealna kombinacija, jer nema mjesta za plinske injektore posto je ubrizgavanje kod fsi motora kakvo jeste(dakle injektori u samom cilindru), i nesto sam citao tipa posto treba i benzinske dizne da se hlade(a hlade se benzinom) da ne bi zastopali i zato mora da se povremeno prebacuje cas na benzin cas na plin a to sve treba da je u djelicu sekunde... tako da je to bas ono komplikovano i bilo je neizvodljivo, barem je prije bilo dok sam ja mucio se sa plinom :)
sad ne znam mozda su izmislili nesto...
 
Član
FSI je zeznut za plin, mislim da jos za sestake fsi nisu napravili plinski procesor, a problematika je u tome sto su dizne fsi-a jako osjetljive i skoro pa leze na klipu tko da se puno griju i na odredjenim temperaturama kada se ugriju cpu posalje signal da vise goriva prodje kroz njih kako bi se ohladile, e sad zamislite plin na sve to...... znaci za kratak period zacepice dizne a za fsi je dizna oko 2000 KM!
 
BHT Ovisnik
masala,u mene nije FSI u mene je GDI od mitsubishia,al to sam naveo kao primjer jer je direktno ubrizgavanje,Njegoš mi rekao 950km sa ugradnjom u rezervni tocak,u mene nije šestak,cetvrtak je,rođak je snjim pricao jer je radio par auta u njega,kaze da je vec radio ovaj GDI,nesto sumnjam da jest ali eto... pa me zanima sta kako,al nisu ni u mene jeftini dijelovi,lula sa bobinom jedna 380km jer nisu kablovi,svjecica jedna ngk 40km pa zato to sve pitam,jer neznam nikog da je radio to na ovakvom motoru,sad jel se isto grije/hladi ovaj GDI kao i FSI...sve sto nađem to su teme stare po par godina,da li je do sada to usavrseno ista...
 
Član
Samo cu ti reci za Njegosa da nije nikakav sarlatan i da se ne bi upustao u tako nesto ako nestoji iza toga!
Inace dobar mi je prijatelj i mogu garantovati za njega!;)
Naravno preduslov je da se na benzinskom dijelu radi bez problema!
 
BHT Ovisnik
auto je ispravno,kupio nove ngk svjecie,40km po komadu,veliki-mali servis odrađn,ocistio klapne... ako ti nije mrsko kada ga vidis da priupitas,znaci 1.8 GDI motor iz mitsubishia,jel zbilja imao iskustva,odnosno kako se auto ponasa,jer su dijelovi preskupi da ne ulazem bezveze
hvala puno:cool:
 
Član
Ima li kakvih novih informacija o ugradnji plina?
Razmisljam o kupovini auta sa ovakvim ubrizgavanjem pa moram dobro provjeriti prije nego sto se odlucim. Rijec je o Mazdinom 2.3 turbo motoru sa 191kw...
 
Top