Pitanje...

Pitanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
mislim da je suvisno pricati o tome

evo tu sve jasno pise

http://www.bhtuning.com/pravila-ponasanja-clanova-foruma-t-2.html
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da je suvisno pricati o tome

evo tu sve jasno pise

http://www.bhtuning.com/pravila-ponasanja-clanova-foruma-t-2.html

Mislim da nije suvišno pričati o tome ako je ovo FORUM onda se ovdje PRIČA i RASPRAVLJA bar to tako radi u čitavom svijetu!

Ako već imate pravila onda ih se držite!

1. Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.

Kao prvo na njihove se odluke ne možeš žaliti putem PM jer si baniran, otkud mi mail kad ne znam tko je u tome i jeste problem!! :icon_rolleyes:

Administratori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na nevedene e-mailove.
Ukoliko i pored svega gore navedenog budete ulazili u prepirke sa administratorima, dobićete samo jedno upozorenje putem PP i e-maila i ukoliko se oglušite dobijate trajan ban sa BHTUNING foruma.

Samo vi editujte što god hoćete ne postoji mogućnost žalbe jer nemam pojma kome ću se žaliti iz gore već navedenog razloga! Upozorenje preko PP iliti mail-a nikada u životu nisam dobio NI OD JEDNOGA ADMINA na ovom forumu a baniran sam najmanje 50 puta!!


Admini na ovom forumu su sebe digli u nebesa, šta ste vi, uhvatili Boga za nešto pa pišete ovakva pravila??

Mislim da ću ja pojedine admine ovoga foruma početi da baniram sa utrka u Mostaru (a saznat ću tko su nije problem) BEZ IKAKVOG OBJAŠNJENJA naravno pa da vidimo ko će me idući banirati BEZ RAZLOGA!


Pozdrav Goca.
 
Član
nodiash je napisao(la):
Davno je predlozeno da ovde se otvori tema "banovani clanovi" i tu da se napise ko je koga zvizno i zasto ali nikad od tog nista ne bi...a samo treba otvorit temu nista vise..ocigledno nece da navode razloge ko i zasto..lakse je zviznut insana i nastavit dalje nego objasnjavat nekom zasto a pogotov ako razlozi i nisu dovoljno veliki sto zna biti cesto slucaj...

To treba, vecina se slaze , eto nista od tog...
Daj recite covjeku , nek zna ko je i zasto ;)
 
Administrator
Otvarati se tema za BANovane clanove i nekome objasnjavati zasto i kako je bespotreban posao, pa zar stvarno mislite da neko zivi od ovog foruma, dosta nam je brisanje off-a, smirivanja svadja, i slicne gluposti, jos treba svoje vrijeme da trosimo i na objasnjavanje i pravdanje.

Pokusavamo biti objektivni i realni koliko mozemo, pokusavamo forum drzati u smijeru tuning i auto-moto sporta sa sto vise korisnih informacija koje mogu vecini pomoci u svakom trenutku i nadam se da uspijevamo

pravila foruma postoje i postovat ce se, kome se ne svidja i ne mora zato postoji BAN ;)
al ako procitate pravila znat cete i zasto ste BANovani tako da vam se i ne treba objasnjavati
Ako je neko od vodstva foruma pogrijesio nadam se da ce se i izvinuti i ispraviti gresku

etooooooo toliko od mene :123: i nemoj te da se vracamo na istu temu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top