Pitanje...

Pitanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro hajde mene jučer netko banirao ništa čudno ni neobično kad zaslužim onda se i ne bunim samo mi jučer stvarno nije jasno zašto :icon_eek:?

Pa bih predložio da kad već nekoga banirate da mu napišete PM ili slično, baniran zbog toga i toga od strane toga i toga a ne samo ban i nitko te ništa ne pita!

Pozz Goca.
 

EJ2

Član
možda je ovako bolje... ovako bar sjedneš i razmisliš šta si to mogao pogrešno uraditi :lol:
 
Član
Davno je predlozeno da ovde se otvori tema "banovani clanovi" i tu da se napise ko je koga zvizno i zasto ali nikad od tog nista ne bi...a samo treba otvorit temu nista vise..ocigledno nece da navode razloge ko i zasto..lakse je zviznut insana i nastavit dalje nego objasnjavat nekom zasto a pogotov ako razlozi i nisu dovoljno veliki sto zna biti cesto slucaj...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Davno je predlozeno da ovde se otvori tema "banovani clanovi" i tu da se napise ko je koga zvizno i zasto ali nikad od tog nista ne bi...a samo treba otvorit temu nista vise..ocigledno nece da navode razloge ko i zasto..lakse je zviznut insana i nastavit dalje nego objasnjavat nekom zasto a pogotov ako razlozi i nisu dovoljno veliki sto zna biti cesto slucaj...

da,izgleda da nista od tog nema a svi se skoro slazu
 
Član
nodiash je napisao(la):
Davno je predlozeno da ovde se otvori tema "banovani clanovi" i tu da se napise ko je koga zvizno i zasto ali nikad od tog nista ne bi...a samo treba otvorit temu nista vise..ocigledno nece da navode razloge ko i zasto..lakse je zviznut insana i nastavit dalje nego objasnjavat nekom zasto a pogotov ako razlozi i nisu dovoljno veliki sto zna biti cesto slucaj...

Znaš šta je, nitko nema muda da napiše "ja sam te banirao" svi se sakrivaju pa potajno klikne ban a kad pitas nitko ziv ne odgovara. Očit primjer. :icon_rolleyes:
 
Početnik
ma mozda je nekome od administratora bio otvoren prozor u kuci, pa golub uletio i slucajno klikno na dugme banuj gocas6 :lol:
 
Član
Default je napisao(la):
ma mozda je nekome od administratora bio otvoren prozor u kuci, pa golub uletio i slucajno klikno na dugme banuj gocas6 :lol:

Haha a vjeruj svašta :lol: ma ne smeta mi nego kad pitam ko me je banirao i zašto svi šute ko p**** :icon_eek:
 
Član
A zasto bi se morali pravdati za to!? Da se svijet jos vise svadja! Primis ban i suti, poklopi se! I trebaju biti jos rigorozniji! :cool:
 
Član
ima nas svakakvih.. nekom je bolje sutit i trpit, a neko ganja svoja prava...
ja sam predlagao temu banovani clanovi i bila je cini mi se usvojena, ali eto jos niko nije otvorio...
 
Član
Dobro bi bilo otvoriti temu banovani clanovi i iz razloga ako zelis nekoga da kontaktiras a on banovan,pa da makar znas koliko ga nece biti na forumu.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top