Pitanje za Tuzlake-pomoć!

Pitanje za Tuzlake-pomoć!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To brate udri prvo curu pa mu demoliraj auto, poslije njega zgazi a poslije zalij jednim tuzlakom.

Tako bih ja uradio...
 
Član
bilosto je napisao(la):
joj, daj ba... pa nisi valjda toliko nesiguran u svoju djevojku... nemoj tako! sta te briga! trebali bi ste da se smijete na to sto on nesto zove, pita, bla bla... ovako samo njemu dizes cijenu time sto hoces da ga nadjes, sto pricas o njemu, sto se nerviras... sam ces svoju curu "gurnut" njemu u ruke! pusti, ignorisi... budi frajer iznad njega...

Upravo tako! Nije fazon u premlacivanju :cool:
 
Početnik
smajke je napisao(la):
To brate udri prvo curu pa mu demoliraj auto, poslije njega zgazi a poslije zalij jednim tuzlakom.

Tako bih ja uradio...

ma... bolje da saceka dok mu cura predje u pluriela, pa onda da ih zgazi zajedno... znam ja tipa koji iznajmljuje bager, to ce biti ucinkovito!
 
Početnik
jarane moj u principu je biloshto relativno u pravu ... ne budi nesiguran u sebe i svoju curu ...
ona ako hoce ti nju neces moci zaustaviti da srusis pola tuzle ... ignorisi iskuliraj uzivaj u lijepim momentima sa njom a on papak nek gleda ... i pokusava kontaktirati
 
Član
Ljudi nisam ja nesiguran u svoju curu, šta vam je. U stvari i nije mi cura nego vjerenica:) Ispičkala je ona njega davnih dana..
Problem je što je lik manijak koji je uspio nekim kanalima naći njen broj, e-mail, i upratio je gdje živi u jbn B. Luci! Otkud znam na šta je sve spreman?!
E zato ću krvi da mu se napijem, samo da ga nađem..
 
Početnik
trebalo bi njemu krv na nos vadit.. ja ne znam kako izgleda to auto (C3 uredu),ako bi postavio sliku da i mi sto nismo iz tuzle malo pratimo, posto ga ni ti vise ne vidjas po tuzli...
 
cini mi se da sam ja to auto pocesto vidjao gore kod tenisa na parkingu ispred..
mada ga u posljednje vrijeme ne vidjam nikako..
krvi mu treba popit, mamlaz..
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ooo, čestitam! :) Taj izgleda još nije po nosu dobio zbog takvih stvari,čim to radi, ako ga slučajno vidim (ako je u tz), pratiću ga, pa ti javim. Kad bi nekako mogao doći do prezimena? :)

Hvala druže;) Imam neke kombinacije...znam gdje je išao u teretanu pa ću se raspitati.
 
Član
Oggy je napisao(la):
trebalo bi njemu krv na nos vadit.. ja ne znam kako izgleda to auto (C3 uredu),ako bi postavio sliku da i mi sto nismo iz tuzle malo pratimo, posto ga ni ti vise ne vidjas po tuzli...

Pluriel je isti, samo je sa troja vrata i ima crni metalni krov koji se skida..
 
Član
drug i treba mu se krvi napiti..bio sam u slicnoj situaciji ali nisam rjesavao rukama vec nogama..haj sve bi to bilo uredu frajer nije znao da mi je mala zauzeta ali je bogami pretjerao kad je uhvatio za guzu u jednom kaficu i ja to sve gledao..hem mu je ona samarcinu odvalila hem SMO ga docekali na izlazu..tako da jaro samo naprijed
 
Početnik
elmir je napisao(la):
drug i treba mu se krvi napiti..bio sam u slicnoj situaciji ali nisam rjesavao rukama vec nogama..haj sve bi to bilo uredu frajer nije znao da mi je mala zauzeta ali je bogami pretjerao kad je uhvatio za guzu u jednom kaficu i ja to sve gledao..hem mu je ona samarcinu odvalila hem SMO ga docekali na izlazu..tako da jaro samo naprijed

Nisi smjeo sam??
 
Član
Deyo je napisao(la):
..sjajni okvirovi za tablice, još malo pa ću se i brojeva sjetit' :) Jel' kod Jimmya išao?

Nope. Kod Fuketa...što mu je greška , jer sam i ja tamo išao i siguran sam da će mi osoblje pružiti potrebne informacije;)
 
Član
elmir je napisao(la):
drug i treba mu se krvi napiti..bio sam u slicnoj situaciji ali nisam rjesavao rukama vec nogama..haj sve bi to bilo uredu frajer nije znao da mi je mala zauzeta ali je bogami pretjerao kad je uhvatio za guzu u jednom kaficu i ja to sve gledao..hem mu je ona samarcinu odvalila hem SMO ga docekali na izlazu..tako da jaro samo naprijed

Ovaj je hinjak najgori. Prvo je mene kontaktirao preko Hi5, pitao me nešto, pa je spazio nju na mom profilu i tako počeo da je smara!
Dolijaće, a onda je jeban...ne odgovaram za postupke!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top