Pitanje za Tuzlake-pomoć!

Pitanje za Tuzlake-pomoć!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momci interesuje me da li je neko viđao po gradu gdje bude parkiran metalik sivi C3 Pluriel, ZG table?
Ako neko ima bilo kakve informacije, bio bih mu zahvalan..
 
Član
Deyo je napisao(la):
Znam,druže, sivi C3 ZG, ima još onaj narandžasti... Odoh se sad malo provozati, ako ga gdje vidim pratiću ga pa ću ti reći :)

Daj bože...ja to radim već odavno i nisam imao sreće.
Radi se o nekom liku, Vlado se valjda zove..znam da vozi to auto, koji mi smara curu al opasno...saznao je njen broj i gdje živi a cura uopste nije iz Tz..manijak. Pa imam neodoljivu želju da sa njim "popričam" malo.
Eto ako ko šta sazna, nek napiše..
 
Član
Deyo je napisao(la):
Mor'o bi me sad hipnotisat' da se sjetim gdje je parkiran... Obišao sam sad brčansku,sjenjak,kule i stupine, nisam ga vidio..

Hvala druže...ja to radim s vremena na vrijeme vec dva mjeseca..i ništa...Kontam da nije možda trenutno u Tz
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Znam,druže, sivi C3 ZG, ima još onaj narandžasti... Odoh se sad malo provozati, ako ga gdje vidim pratiću ga pa ću ti reći :)

Daj bože...ja to radim već odavno i nisam imao sreće.
Radi se o nekom liku, Vlado se valjda zove..znam da vozi to auto, koji mi smara curu al opasno...saznao je njen broj i gdje živi a cura uopste nije iz Tz..manijak. Pa imam neodoljivu želju da sa njim "popričam" malo.
Eto ako ko šta sazna, nek napiše..

cisto rastavis mu to sranje od auta jebo mater svoju brate ispresavijaj ga i gotovo
 
Član
ja nisam jos ni jednom vidio sivog sa ZG tablicama...ima jedan sivi Pluriel al je iz Tuzle i znam ko je cura...al tog vidio nisam...
ako ga dje vidim javicu ti...: )
 
Član
Ne znam šta da radim...to već traje duže vremena. Što je najgore i ja sam viđao to auto, ali prije 5-6 mjeseci.
Demolirat ću i njega i tog pederskog Citroena!
Ako ko šta sazna nek javi odmah raja..
 
Početnik
joj, daj ba... pa nisi valjda toliko nesiguran u svoju djevojku... nemoj tako! sta te briga! trebali bi ste da se smijete na to sto on nesto zove, pita, bla bla... ovako samo njemu dizes cijenu time sto hoces da ga nadjes, sto pricas o njemu, sto se nerviras... sam ces svoju curu "gurnut" njemu u ruke! pusti, ignorisi... budi frajer iznad njega...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top