pITANJE U VEZI POLIRANJA????

pITANJE U VEZI POLIRANJA????

MTR

Član
koji ti je to "majstor" rekao , odma idi kod njega nek ti vrati pare :lol::lol:

brate ako ces 3M koristit na autu MORAS imati sve sto ide uz njega da bi rezultat bio kako valja , znaci 4 paste i 4 spuzve , koje nakon nanosenja na jednom dijelu ispiras radi prljavstine koju izvlace iz laka .

ovako , eto nisam ni vidio sta si radio al znam da si napravio belaj , kad nanosis rukom 3M uz kombinaciju kao tvoja sa vatom negdje si skinuo vise laka a negdje manje znaci neravnomjerno . sad si u dva troska , za materijal koji si kupio i za lak koji si skinuo , da bi se to popravilo potrebno je sve to skinut ( paste ) i ponovo odradit kako valja , ili bolje je da nista ne diras nego leti na benzinsku i kupi Sonax Nano Pro ( 25 KM ) i dobru mikrofiber krpu , operi auto sto bolje mozes i onda dio po dio nanosi vosak spuzvicom koja dodje uz njega i odma utrljavaj sa mikrofiberom , mislim da ce malo popravit situaciju kakva je sad
 

MTR

Član
e ovo je situacija o kojoj ja svima pricam , neko ga u komsiluku nasavjetuje i covjek sebi belaja napravi misleci da ce nesto ustedit , bolje je da nije ni dirao nista .
nego drug uradi ovako kako sam ti rekao
 
Član
Ma joj bilo je i prije dobro, nego eto ne znam koji me đavo natjera da to radim,,,,Ja konto samo malo lak da očistim tom polirkom sad zajebo sve......Vidio sam tu nano pro polirku,al nisam vidio tu spužvu sa njom,i imal ti krpa mikrofiber svugdje?????sad mi ti reci kako nanijeti tu sa voskom??
 
Član
Pazi taj sonax nano imaš u 2 varijante, tečni i krema. Uz kremu dođe spužvica, a uz tečni na dnu ispod poklopca kao "karton" koji se potopi u vodu i on nadođe pa sa njim nanosiš. Ja se ne bih igrao sa tim "kartonom", a i u svakom slučaju bolja ti je "krema" ako nađeš.
 

MTR

Član
spuzva ti dodje sa donje strane ispod poklopca ( obavezno provjeri imal je ) i kad izvadis tvrda je ko kamen , samo je namoci vidjeces kako raste do velicine one spuzve za sudje , dobro je ocijedi , ali toliko da ostane vlazna , naneses na nju vosak i vodoravno i horizontalno po autu , nista kruznim pokretima , 30x30 nek ti bude neka povrsina koju radis i polako , cim naneses odma sa krpom skidas i utrljavas do sjaja , otidji u merkator ili interex , mora ih bit medju kucnim potrepstinama
 
Član
Ima je i u OBI, tečna. MTR meni se ta spužvica (karton) čini malo gruba, jesi li je ti ikada koristio?
 
Član
Baš sma tu večeras gledo u mercatoru i piše sonax nano pro siva kutija sa sjajnom etiketom to je taa????a mislim d aje ima u Obiju???Znači da ne nanosim veće površine od 30x30????Nadam se da ću popraviti stanje i koliko toliko izvući sjaj kao što je bio čist bez mrlja??hvala drug ..puno.......slijedeće god abd dolazi kod tebe...
 

MTR

Član
eeddiinn je napisao(la):
Ima je i u OBI, tečna. MTR meni se ta spužvica (karton) čini malo gruba, jesi li je ti ikada koristio?

kupio jos dvije , hahaha , pa moras je namocit u vodi da nadodje , mora stajat oko 10 minuta da se ispravi i postane meka
 

MTR

Član
bad_look je napisao(la):
Baš sma tu večeras gledo u mercatoru i piše sonax nano pro siva kutija sa sjajnom etiketom to je taa????a mislim d aje ima u Obiju???Znači da ne nanosim veće površine od 30x30????Nadam se da ću popraviti stanje i koliko toliko izvući sjaj kao što je bio čist bez mrlja??hvala drug ..puno.......slijedeće god abd dolazi kod tebe...

sonax nano pro , i ima broj 1 na sebi , to je ta pasta / vosak , samo uradi kako sam ti rekao i mislim da ces vecinu fleka uklonit ili pokrit , jednom predji ujutro i jos jednom navece , da imas dva sloja ;)
 
Član
ma sve ja to znam da treba nadoći al ja tome ne vjerujem, ja sam sebi uzeo meguiars onu microfiber (bijela nije žuta) spužvicu za nanošenje.
 

MTR

Član
eeddiinn je napisao(la):
ma sve ja to znam da treba nadoći al ja tome ne vjerujem, ja sam sebi uzeo meguiars onu microfiber (bijela nije žuta) spužvicu za nanošenje.

dje si uzeo ?
 
Član
Ne znam od sad samo slušam MTR-a kako kaže tako uradim...hvala drug puno za ovo znaš kako mi je krivo...:)..imaš + od mene.....
 
Top