pITANJE U VEZI POLIRANJA????

pITANJE U VEZI POLIRANJA????

Član
Ništa onda ljudi hvala na savjetima svim..Ujutro aBd ja u obi uzeti krpu i tu polirku i kako ste rekli jednom ujutro.....pa ćemo naveče slikaću pa recite jel dobro urađeno...pozzzz
 
Član
Ma ja sam naručivao milion puta i sve je bilo OK, bez ikakvih problema samo malo pratiš rejting toga od koga kupuješ.
Šta ćeš kad ovih stvari nema kod nas, a i sam znaš kako je sve skupo.

Mislim da u interexu imaš paket od 6 mikrofiber krpi za poliranje oko 6 KM nisu lošeg kvaliteta.

MTR koliko premaza možeš napraviti sa 250ml dodo juice - ono standardno pakovanje tvrdog voska?
 
Član
Nisam u OBI-u vidio da ima ovih krpi, ima samo onih Sonax jednokratnih za poliranje. Vidi možda nađeš Sonax krpa za poliranje mikrofiber, crveno pakovanje nije ni ona loša.
 
Član
Oki hvala drug....Blizu sam obija pa zato govorim za obi da ne lutam puno i da s ebacim odmah na posao što prije..hehehehhehe...
Imam još jedno pitanje za MTR-a Ima neka u obiju polirka ide pobojama bijal,zelena,žuta itd...Šta misliš za tu ako je bolja d anju uzmem??pozzzz
 

MTR

Član
bad_look je napisao(la):
Oki hvala drug....Blizu sam obija pa zato govorim za obi da ne lutam puno i da s ebacim odmah na posao što prije..hehehehhehe...
Imam još jedno pitanje za MTR-a Ima neka u obiju polirka ide pobojama bijal,zelena,žuta itd...Šta misliš za tu ako je bolja d anju uzmem??pozzzz

to ne uzimaj , djaba ces pare dat , nista ona ne radi osim sto se trosi :D

eeddiinn je napisao(la):
Ma ja sam naručivao milion puta i sve je bilo OK, bez ikakvih problema samo malo pratiš rejting toga od koga kupuješ.
Šta ćeš kad ovih stvari nema kod nas, a i sam znaš kako je sve skupo.

Mislim da u interexu imaš paket od 6 mikrofiber krpi za poliranje oko 6 KM nisu lošeg kvaliteta.

MTR koliko premaza možeš napraviti sa 250ml dodo juice - ono standardno pakovanje tvrdog voska?




zavisi kako nanosis , ako radis rukama ( utrljavanje na dlanove pa na auto ) moze biti i 4 puta ( 2 puta po 2 sloja ) , ovaj nacin je bolji , a ako ides sa spuzvicom ili nekim drugim aplikatorima onda mozda i vise ako pravilno radis .
 
Član
Eh ovako polirka je kupljena danas...Pošto sma mjenjo ležajeve nisam stigo nego jednom auto preći.....Uzeo sam mikrofiber krpu i lganao po instrukcijama MTR-a,međutim hauba i krov su znatno bolji ostalo slabo...Jel trebam još prelaziti...????I sve je super na laku samo što više lak nije čist nego na njemu ima hiljadu nekih riseva jel to može nestati???A to se samo vidi na suncu ili pod svijetlom....
 
Član
Može nestati ali jednim kvalitetnim poliranjem, nemoj se sikirati nego kad skupiš lovu odradi kako treba.
 
druze, bijela akrilna ne moze imati nekog sjaja, da si se sjetio
kad si farbao golfa da uzmes bijelu bazu sa bezbojnim lakom vidio
bi sta je sjaj, a ovo ti je najbolje dati nekom ko ima profi polirku da
ga uradi sa 3 milje, grubom pa finom i cao
 
Član
Ma sija se on dobro ne žalim se ja i mislim d aje rađeno sa tom bazom kad se farbo......Nego kad ej an snuncu nekih hiljadu riseva se javi a to prije nije bilo bio mi je čist lak!E sad ako neko zna kako to ukolniti neka piše,usput prešao sam jednom onom Sonax nano pro jel treba još??pozzz
 

MTR

Član
jebaji ga zadero si vatom u lak , mogu ti ja sad objasnjavat kako ces i sta ces al ces opet zajebat :D
ne diraj nista vise , ja ako budem dolazi za Sarajevo javim ti dan dva ranije pa da ti to sredim , ne sekiraj se ima da sjaji ko pasje mudo :lol:
 
Član
Koliko to para dođe i kad ćeš dolaziti u Sa???pozzz

Ili ako ti nije mrsko objasni šta treba odraditi ako mogu ja da to završim potrudiću se....pozz za MTR-aa
 
Član
Hajd dobro kad dođeš obavezno mi se javi da to riješimo ljudski......a biće piće pa makar...hvala unaprijed i samo javi....pozzz
 
Top