Pitanje u vezi Navigacije ! ! !

Pitanje u vezi Navigacije ! ! !

Član
I meni treba posebno navigacija znaci ne mobitel . . .

Garmin su preporucili mnogo mada su njihove navigacije najskuplje polovne po 150 200 km
dok ima i ovih neki koje su no name za mene kao ova Tom Tom i slicne i cijena novih je po 100 km

sada sam tu u dilemi dal da uzmem polovnu neku Garmin ili novu neku no name . . . ?
sto se tice mapa trebale bi mi mape exYu i nekih evropskih gradova . . .
 
Član
0g1 je napisao(la):
I meni treba posebno navigacija znaci ne mobitel . . .

Garmin su preporucili mnogo mada su njihove navigacije najskuplje polovne po 150 200 km
dok ima i ovih neki koje su no name za mene kao ova Tom Tom i slicne i cijena novih je po 100 km

sada sam tu u dilemi dal da uzmem polovnu neku Garmin ili novu neku no name . . . ?
sto se tice mapa trebale bi mi mape exYu i nekih evropskih gradova . . .
Tom Tom su cini mi se jednom predstavljali u Fifth Gear, i pokazala sa kao dobra u odnosu cijena-kvalitet
 
ja imam IGO PRIMO 2011 karte su extra 3d prikaz sa objektima ma nema dalje po evropi je perfekcija 5" ekran mp4 dvd mikro sd 4gb bluetoote itd platio 237 km na piku evo link od artikla kupi ovu sigurno se neces pokajati.

http://www.pik.ba/artikal/827978/gps-navigacija-bluetooth-5-inca-4gb-sd-kartica-besplatno/
 
0g1 je napisao(la):
I meni treba posebno navigacija znaci ne mobitel . . .

Garmin su preporucili mnogo mada su njihove navigacije najskuplje polovne po 150 200 km
dok ima i ovih neki koje su no name za mene kao ova Tom Tom i slicne i cijena novih je po 100 km

sada sam tu u dilemi dal da uzmem polovnu neku Garmin ili novu neku no name . . . ?
sto se tice mapa trebale bi mi mape exYu i nekih evropskih gradova . . .

e pa bas je u tome fol...možeš ti Garmin softver instalirat na skoro svaku, al je pitanje kako će funkcionisat...
kupi brate dragi Garmin uređaj, plati ga malo skuplje, al ćeš makar ima sve kako treba...
 
Top