Pitanje u vezi Navigacije ! ! !

Pitanje u vezi Navigacije ! ! !

Član
Imal neko s foruma navigaciju i koju ?
Koje su najbolje ? sta kako bila kakva pomoc oko toga
hvala :icon_smile:
 
Član
ako ti moze pomoc, ja imam na mobitelu i prakticno .. kad ti treba, postavis na stalak za mob, krenes i u dzep, ne brines gdje drzis i slicno .. garmin navigacija

a kad bi uzimao sta drugo, vjerovatno neki 2din dvd player sa navigacijom
 
Član
mob je nokia e75 .. symbian i lagana instalacija, sasvim dobro radi

valjda se javi neko ko ima ;)
 
Početnik
u mene je drug prije par dana prodavao garmin nuvi dodirna i sve to nezz tacno model,ugl ocuvana ima mape adria route i to,,ako hoces provjerim ti sutra jel prodana,,i da cijena je bila 200km ali dala bi se spustit jer recu da ja hocu kupit;)
 
Početnik
Imam ja Nokia C5 mobitel !

Kosta nekih 200-230KM ima solidne opcije 3.2 kameru 'vako nako ali vidim to ti nije bitno!

Ja sam nedavno sebi na nju ubacio navigaciju GARMIN XT sa najnovijim mapama update radjen prije mozda 10 dana, radi k'o sat ja sam prezadovoljan !

Znaci uzmi neki dobar tel. tipa N95,C5 itd. do nekih 250KM i bices zadovoljan ! Pozzz
 
Član
Imam i ja navigaciju na n5800 i radi sasvim ok, ali kome zaista treba cesto mislim da je bolje uzeti pravu navigaciju,jer je na mobu prilicno spora,teze hvata signal i slicne zezancije.
 
Član
dumpors je napisao(la):
Imam i ja navigaciju na n5800 i radi sasvim ok, ali kome zaista treba cesto mislim da je bolje uzeti pravu navigaciju,jer je na mobu prilicno spora,teze hvata signal i slicne zezancije.

pa uvijek je bilo digitalac je bolji od cam mobitela, navigacija je 99% bolja na uredjaju koji je samo za to i predvidjen ali nece te ni na mob u iznevjerit bar mene nije ni na ;)n5800 ni na n79
 
Član
baš me interesuje ista stvar...


PITANJE JE, gdje se u BIH može UZETI, navigacija koja je "the best buy" tj da najviše nudi za svoju cijenu...

ps treba mi navigacija, i to samo navigacija, ne mobitel ili nešto treće...

pa bih bio veoma zahvalan na dobar savijet...
 
Član
Po meni najbolje je uzeti neku od ovih kineskih navigacija na koju mozete ubaciti mape po volji. Moze iGo sa nasim mapama, moze Garmin sa AdriaRoute itd... Najjeftinije su takodje. Ima ih na PIK-u
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/1007243/garmin-nuvi-1200-navigacija/
http://www.pik.ba/artikal/968689/navigacija-garmin/
http://mp.imtec.ba/ArtikliMalGrid.aspx
 
Član
U alta centru na trećem spratu prodavnica tehničke opreme, da ne imenujem, ima dobru ponudu + navi izgledaju fenomenalno :icon_biggrin:
 
Najbolji navigacioni uređaj i sam softver je Garmin...jedini koji ima detaljne mape BiH i ostatka Balkana..
Imam trenutno Garmin Nuvi 250W i prezadovoljan sam...mape mi je uradio jedan prijatelj, al sam takođe od prijatelja iz Tuzle čuo da član Deyo radi s tim, pa vidite s njim ko je u blizini...
znači sve ide na Garmin, dok smo u Bosni...i najbolje je imat zaseban uređaj, a ne na mobitelu i slično...imo sam na PDA HP-ovom, i relativno je sporo se bilo...
 
Top