Pitanje u vezi kupovine Golfa IV TDI GTI 150 KS

Pitanje u vezi kupovine Golfa IV TDI GTI 150 KS

Član
http://www.pik.ba/artikal/3827782/vw-golf-1-9-tdi-gti-exclusive-110kw-150ks-065-007-017/

drugar je zainteresovan za ovo auto pa ga zanima motor,potorsnja,na sta da obrati paznju kada bude gledao auto itd itd sve mane i prednosti ovo automobila ;)
 
Član
ovo je koliko toliko sigurno, kaze unaprijed da moze provjera u ovlastenom servisu i da su svi servisi radjeni takodjer u ovlastenom...sad kompetentniji nek kazu jos dodatno ;)
 
Član
superman je napisao(la):
ovo je koliko toliko sigurno, kaze unaprijed da moze provjera u ovlastenom servisu i da su svi servisi radjeni takodjer u ovlastenom...sad kompetentniji nek kazu jos dodatno ;)

ima li jos neko nesto da kaze u vezi ovog motora i automobila bicu mu zahvalan:cool:
 
Član
kad vidim ovo TDI GTI all in one ljudi dal to ima uopte, molim uputite me na pravi put


Sorry na off
 
Član
eldin84 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
eldin84 je napisao(la):
kad vidim ovo TDI GTI all in one ljudi dal to ima uopte, molim uputite me na pravi put


Sorry na off

GTI je oprema ;)

sa onim parketom unutra:icon_question:

GTI al u njega u mozgu samo, oprema na tom golfu je onako srednja zalost, nema ni grijace sjedista,nit tempomat i da ne nabrajam dalje sta mu sve fali:icon_smile:
 
Član
prijatelj nedavnio kupio taj model, dodju i recaro sjedista u njima :icon_smile:
A sto se tice motora letiiii :D:cool:
Potrsnja zavisi kak se vozi..a ko gleda potrosnju nek kupi SDI :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
prijatelj nedavnio kupio taj model, dodju i recaro sjedista u njima :icon_smile:
A sto se tice motora letiiii :D:cool:
Potrsnja zavisi kak se vozi..a ko gleda potrosnju nek kupi SDI :D

ovi SDI vise trose od TDI sa 66 i 74KW :D
 
Super Moderator
Ovo je highline, profilisana sjedista ima, da je gti bila bi reccaro.. Ako je u dobrom stanju onda vrijedi otprilike ovih para i trosi isto kao i svaki 1.9TDI samo sto bolje ide i samo pod punim gasom logicno vise trosi od ovih slabijih.. Sve je za ovog golfa skuplje nego za obicnog tdi jedino je to razlika
 
Član
opet mi muka dodje od ovih ful fulova,tacnije AUTO U FULU 1.9TDI-GTI 110KW EKSKLUZIV
1.9 tdi je ovo sa 150 konja i to je to.
gti nije,exclusive ne postoji.highline paket opreme.
lakse mi je da ti kazem sta ja imam u svom golfu a sta ovaj nema ;)

senzore za kišu,
automatsko niveliranje visie snopa svjetala ( dolazilo je samo uz xenone fabricke ),ali on nema ni manuelno
grijače sjedišta nemam ni ja.
8 airbagova
kristalne bocne zmigavce
dobre gume definitivno nema
alarm sa kontrolom unutrasnjosti vozila (senzori unutra) fabricki alarm naravno

et to je nako na grubo sto bi rekli.
de jarana da namirim na svog golfa ;) trosi malo više a ide bolje i izgleda 9x ljepse a history kompletan u nipexu ima ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
opet mi muka dodje od ovih ful fulova,tacnije AUTO U FULU 1.9TDI-GTI 110KW EKSKLUZIV
1.9 tdi je ovo sa 150 konja i to je to.
gti nije,exclusive ne postoji.highline paket opreme.
lakse mi je da ti kazem sta ja imam u svom golfu a sta ovaj nema ;)

senzore za kišu,
automatsko niveliranje visie snopa svjetala ( dolazilo je samo uz xenone fabricke ),ali on nema ni manuelno
grijače sjedišta nemam ni ja.
8 airbagova
kristalne bocne zmigavce
dobre gume definitivno nema
alarm sa kontrolom unutrasnjosti vozila (senzori unutra) fabricki alarm naravno

et to je nako na grubo sto bi rekli.
de jarana da namirim na svog golfa ;) trosi malo više a ide bolje i izgleda 9x ljepse a history kompletan u nipexu ima ;)

Hvala na odgovorima a vidjecu s njim mada nije nesto zagrijan za benzince al pokazacu mu tvog golfa koji je extraa...;)
 
Član
zoom001 je napisao(la):
Hvala na odgovorima a vidjecu s njim mada nije nesto zagrijan za benzince al pokazacu mu tvog golfa koji je extraa...;)
Ma ako je momak neka uzme pilu od lov2 :icon_biggrin:
Nedavno jedna starija ekipa prica nesto o autima,ko sta vozi ili je vozio i jedan covjek njima kaze da je nekad kad je momkovao imao 325 bmw kocku,sestak benz.Au kaze ovaj jedan,koji ti je k sluzio taj gutac goriva?Kaze ovaj prvi lik sa zadovoljnim i nostalgicnim smijeskom na licu :"Halal mu bila svaka marka goriva " :lol: ja pao sa stolice . :lol:
 
Top