Pitanje: kromirane sijalice za zmigavce, gdje kupiti

Pitanje: kromirane sijalice za zmigavce, gdje kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
limpi brate..ostavi i meni koji par..nema ih puno..nemoj da bude duel tamo za sijalice :lol::lol::lol: ...ja cu dok vidim s jednim mokom kakav mi relej treba i treba li mi uopste..uzet cu sebi osramove sijalice h4 vjerovatno..koje su najbolje da je sto bjelje..necu ja to puno koristit samo navece..kad vozim..al da je bjelo..a ne zuto .ko sad..
 
Član
kako druze h7 ..to je samo kratka sijalice..a meni je jedna sijalica kratko dugo...pa je to h4 jer ja msm da nema druge sijalice a da je oboje kratko dugo..
 
Član
uu to pravo jeftino..jel neka ž marka ..ili ..jer u fisu su osramove...a mene brine jedino to kako ce svjetlit..jer da nebacam dzabe pare..
 
Član
Taaky je napisao(la):
kako druze h7 ..to je samo kratka sijalice..a meni je jedna sijalica kratko dugo...pa je to h4 jer ja msm da nema druge sijalice a da je oboje kratko dugo..

Ja tebe nista ne skonta:lol::icon_confused: Uglavnom na Fabiji je H3 dugo i H7 kratko, pozicija je W5W.
 

187

Član
sandy_mo je napisao(la):
187 je napisao(la):
dvije u pakovanju dodju 4 km..

jesi ti zadovoljan time, valja ju li ista da uzmem to?

ma brate meni su dobre ja sam zadovoljan...

Taaky je napisao(la):
uu to pravo jeftino..jel neka ž marka ..ili ..jer u fisu su osramove...a mene brine jedino to kako ce svjetlit..jer da nebacam dzabe pare..

nisam sad siguran koja je marka al fino svijetle...
 
Član
Limpi je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
kako druze h7 ..to je samo kratka sijalice..a meni je jedna sijalica kratko dugo...pa je to h4 jer ja msm da nema druge sijalice a da je oboje kratko dugo..

Ja tebe nista ne skonta:lol::icon_confused: Uglavnom na Fabiji je H3 dugo i H7 kratko, pozicija je W5W.

na skuteru imas jednu sijalicu koja svijetli i na kratko i na dugo svijetlo, to he h4 neki skuteri imaju dvije sijalice jednu za kratko jednu za dugo onda ide h3 i h7 u ovom slucaju samo h4 ide ;)

187 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
187 je napisao(la):
dvije u pakovanju dodju 4 km..

jesi ti zadovoljan time, valja ju li ista da uzmem to?

ma brate meni su dobre ja sam zadovoljan...

Taaky je napisao(la):
uu to pravo jeftino..jel neka ž marka ..ili ..jer u fisu su osramove...a mene brine jedino to kako ce svjetlit..jer da nebacam dzabe pare..

nisam sad siguran koja je marka al fino svijetle...


ok, hvala na info vidit cu da mi neko ode uzet to ;)
 
Član
limpi ja ovo za skut ..ne za fabianu ;);)..ja vjerovatno idem u nedelju u fis pa cu uzet bar jedan par da vidim kako svjetle..a sad ode rastavit da vidim koja mi sijalica ide na kratko dugo zbog dzeka..
 
Član
Hehe, ja kontao govoris za fabiju, nisi napomenuo da je za skut;)

Ode ja danas da te preduhitrim i uzmem za zmigavce:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top