Pitanje: kromirane sijalice za zmigavce, gdje kupiti

Pitanje: kromirane sijalice za zmigavce, gdje kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle zanima me gdje ima ovih sijalica izgledaju ovako http://www.carshine.com.au/Pictures/Accessories%20-%20Light%20Accessories%20-%20Chrome%20Bulbs%20MICH%20(ACC58834).jpg a svijetle narandjasto znaci za zmigavce zanima me na podrucju mostara i sarajeva gdje ima ovoga uzeti, u mostaru sam vec trazio ali nisam nasao ;)
 
Član
A to su dakle one kao sto je hakkler stavio, naravno i mene te "gluposti" zanimaju, mada sumnjam da ima u Ze...
 
Član
limpi daj mustuluk..imas u fisu 8 i nesto par ...takve su ..ja cu gledat da uzmem kad odem..bar jedan par pa cu drugi par drugi put...osramove su...
 
Član
ajd ih meni do Mo dobaci nekako :icon_smile:

mene zanima ima li u Sarajevu gdje ovde u MO nema izgleda
 
Član
sandy ..mora bit u sarajevu milion posto..samo treba nac gdje..moze bit u onom chunerskom shopu kod wize...onde ima svega i svacega..a ja sam vidio te sijalice na auto pijaci gdje sam uzmo ove trake..
 
Član
aha vidicu nezz kad cu ja u Sarajevo mozda tek tamo krajem mjeseca pa da odem na autopijacu, a vako ako ima nefdje u nekom shopu ili prodavnici nekoj javio bi nekom da mi ode vidit to

i jos me zanimaju sijalice 35/55w h4 da svijetle bijelo ili neka kopija xenona nes na taj fazon

ako ko tima info nek javi bio bi zahvalan :cool:
 
Član
nemas potrebe..jel tebi posebno kratko dugo..ili je zajedno..kako god da ti je ..mozes kratko uet 55 w ..i ja uzimam samo dok vidim kako cu ga ubacit ..jer neznam koja mi je sijalica unutra
 
Član
To taaky, cim budem isao uzmem u fisu;)

Imas onih "zenon" i slicnih sto su bijele, ali zato svijetle ko svijeca. Ja sam prije ksenona imao one osram cool blue, manje su zute, po noci maltene bijele, nesto jace od onih orginalnih, ali opet razlika izmedu njih i ksenona, je nebo i zemlja.
 
ako nekoga interesuje, u TZ u mercatoru ima ovakvih sijalica, imaju i 5 i 1o W
nezz kako se zove radnja, kod izlaza iz garaze odmah desno...
 
Član
Te sijalice pravi Osram i zovu se Diadem
Ja mislim da sam ih vidio u Merkuru. Koliko znam i Motorex drzi Osram sijalice pa bi i oni trebali imati.

Takodje i Philips pravi iste. Kod njih se zovu Silvervision
 
Član
kAcA je napisao(la):
Te sijalice pravi Osram i zovu se Diadem
Ja mislim da sam ih vidio u Merkuru. Koliko znam i Motorex drzi Osram sijalice pa bi i oni trebali imati.

Takodje i Philips pravi iste. Kod njih se zovu Silvervision

te sijalice nisu diadem pametni :) diadem su ti plave, a svijetle narandjasto ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top