Pitanje: Farbanje felgi?

Pitanje: Farbanje felgi?

Član
pa neces ni smiglat do aluminija, smirglaj samo da skines to sto vec spada, ono sto stoji nek i dalje stoji, kad prelakiras vjeruj mi nece ti smetat :D
 
a to,,e pa ne moze drug,,jer je na nekim mjestima (na vise mjesta) otislo do aluminijuma,,a imaju i oni sarafici okolo,a oko njih otislo u belaj,haman da ce one zavrsit na vagu na otpadu :D
 
Član
nemoj na vagu bolje prodaj nekom ko ce ih dovest u red. to je bar moje misljenje, pogotov ako su felge uredne i ne tresu ...
 
Član
znaci valja smirglat,,morat cu procitat ono o kiselini,pa ono sto ostane skid bojom pokusat..
pazi ja sam smirglo sa vodobrusnim P600 i uopste mi nije trebalo puno smirglanja da dodjem do prajmera. na nekim mjestima sam cak iso i do aluminija. Ti probaj sa jos grubljim vodobrusnim smirglom ili mozda cak i obicnim pa polako idi ka finijem, vodobrusnom. nista to nije previse komplikovano, mislim da bi mogo sve felge za par sati odradit ili radi ko i ja, manje vise jednu dnevno :D
 
Član
Danas ima toliko raznoraznih nastavaka, sto za busilicu sto za brusilicu, ne mora se skoro nista rucno trljat
 
Član
a sto ne ides na pjeskarenje? imas ljudi koji to rade bas povoljno. I nemas zajebancija sa smirglanjem, kitovanjem... bude ko sto Djuro kaze "ko macija guza" :D
 
pa druze ovo je tema "uradi sam" :D , zezam se,pisao sam nekog lika koji radi pjeskarenje ,kaze teze ide skidanje kroma al daces mi 2 stoje i ja cu to odradit,reko daj ti meni 2 stoje pa ih ostavi sebi :D :D
 
Član
pa druze ovo je tema "uradi sam" :D , zezam se,pisao sam nekog lika koji radi pjeskarenje ,kaze teze ide skidanje kroma al daces mi 2 stoje i ja cu to odradit,reko daj ti meni 2 stoje pa ih ostavi sebi :D :D
Ma daj 200!?!? od mog radnog kolege neki kolega/kum/rodjak ima to pjeskarenje, i cini mi se da je rekao za 50ak KM da pjeskari felge. 4 naravno
 
Član
Zna li neko gdje se ima kupiti nastavak za poliranje za busilicu, imam dobru busilicu sa stelujucom brzinom okretaja ali nisam nigdje nasao taj nastavak..
Btw, felge su ispale extra dobro s obzirom da su radjene sprejem..
 
Top